Skocz do zawartości

EKO PATROL - plany fundacji "dla Ryb" i pomysły na walkę z kłusownictwem i ochroną środowiska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Łukasz Mikulski napisał:

Ja znów jestem zdania że powinny być mandaty srogie. Pracowałem w Niemczech i gość odemnei z pracy łapał sobie nad rzeczka ryby do jedzenia az pieknego dnia polizei:-) niewymiarowe ryby i brak zezwolenia i dostał o ile pamiętam dobrze 5000 euro. Zapłacił i więcej z wędka go nie widzielismy. 

A może  przerzucił się na wędkarstwo nocne ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Łukasz Mikulski napisał:

Ja znów jestem zdania że powinny być mandaty srogie. Pracowałem w Niemczech i gość odemnei z pracy łapał sobie nad rzeczka ryby do jedzenia az pieknego dnia polizei:-) niewymiarowe ryby i brak zezwolenia i dostał o ile pamiętam dobrze 5000 euro. Zapłacił i więcej z wędka go nie widzielismy. 

Można powiedzieć, że tutaj osiągnęliśmy standardy zachodnie :) Ba, poszliśmy krok dalej i skazalismy delikwenta prawomocnym wyrokiem, co już do końca życia skomplikuje mu sprawę :)

Szkoda tylko, że taką grzywnę wymierza sąd po wnikliwej sprawie, a nie straż rybacka na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję poznać kilka osób ze straży rybackiej, nawet policji wodnej. Różni. Od sluzbistow po pasjonatów-wędkarzy. Żaden jednak nie wyglądał na takiego, co by klusolowi odpuścił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja z policja miałem na Warcie tak że chodzili goście na szarpaka, kupę ryb nawyciagane . Sąsiad ządz po policję i przyjechali. Po chwili policjanci szli z rybami w reklamówkach, a tamci dalej jechali. Co prawda  było to z 7-8 lat temu no ale jakoś  wiary nie odzyskałem.. Mam nadzieję że to się zmieni z nowym pokoleniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator

Nie będę pisać co aktualnie robimy i jak, bo kłusole mogą nas czytać. 

@Kubik wymyślił, a ja szukam Buggy...

Na początku wprowadzenie. Takie coś to oczywiscie marzenie.  My szukamy coś realnego dla Fundacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A tak naprawdę najbliżej bam do tego

https://m.olx.pl/oferta/buggy-kandi-250-homologacja-CID5-IDvmxNI.html

 @suwi my możemy cokolwiek na własnych wodach. A najlepiej porozumieć sie z Policją, strażą leśną etc. Wczoraj ch... uciekali przed mną przed zmrokiem. Nie chce pisac tutaj, bo walczymy, a oni mogą czytać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...