Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

To usiądź z kimś do stołu, jak sam ze sobą nie umiesz się kłócić ?

Kurde. Z teściową siedziałem przy stole w kuchni. Sami. Po 3 faje zjarane, ja 2 piwa w bebechach, zero kłótni... Starzeję się, bijcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Linek727 napisał:

Kurde. Z teściową siedziałem przy stole w kuchni. Sami. Po 3 faje zjarane, ja 2 piwa w bebechach, zero kłótni... Starzeję się, bijcie...

To ty palisz? Oj niedobrze.

 

W poniedziałek/wtorek wrzucę opis serwisu multiplikatora DAIWA :D Niskoprofilowca co by Nasz Imperator mógł to zrobić sam oraz dla pozostałych ciekawskich.

 

sddefault.jpg

 

 

Dowiedziałem się również, że ktoś pod***** do skarbówki serwisanta kołowrotków z pewnego forum na trzy literki. 
Zawiść ludzka, że ktoś coś potrafi czy zwykłe ku****? 

 

 

edycja:

Muszę poczekać na łożyska, więc trochę to zajmie.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NPC napisał:

 

Dowiedziałem się również, że ktoś pod***** do skarbówki serwisanta kołowrotków z pewnego forum na trzy literki. 
Zawiść ludzka, że ktoś coś potrafi czy zwykłe ku****? 

 

To taka świąteczna tradycja.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty palisz? Oj niedobrze.
 
W poniedziałek/wtorek wrzucę opis serwisu multiplikatora DAIWA  Niskoprofilowca co by Nasz Imperator mógł to zrobić sam oraz dla pozostałych ciekawskich.
 
sddefault.jpg
 
 
Dowiedziałem się również, że ktoś pod***** do skarbówki serwisanta kołowrotków z pewnego forum na trzy literki. 
Zawiść ludzka, że ktoś coś potrafi czy zwykłe ku****? 
 
 
edycja:
Muszę poczekać na łożyska, więc trochę to zajmie.
Tak to prawda, tym bardziej że to naprawdę fajny gościu robiący to z pasji i za śmieszne pieniądze, a komuś to stolcem w dupie stało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, mav3rick napisał:

Tak to prawda, tym bardziej że to naprawdę fajny gościu robiący to z pasji i za śmieszne pieniądze, a komuś to stolcem w dupie stało...

Stawiam na konkurencję, mam jednego podejrzanego ale nie mam pewności. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Z drugiej strony nic mu nie szkodziło podciągnąć to sobie pod jego istniejącą działalność gospodarczą.

 

Ostatecznie ta osoba co "uprzejmie informuję" mało lub nic nie zyskała a reszta sporo straciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, Hotpoint napisał:

Że tak zapytam "biznesowo"... Ile średnio kosztuje serwis kołowrotka? 

100 plus przesyłka tyle płaciłem za Srabu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Hotpoint napisał:

5 kołowrotków dziennie.... Hmmm... Wchodzę w to, po co spać będę smarował na 3 zmianie ???

???

Po tyle to się nawet nie schylam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Bzdury i pierdoły

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...