Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Linek727 napisał:

Epatujesz się przeszłością? Nie ma sensu, uwierz. Na koniec stwierdzisz, że jesteś ch... wart. A tak nie jest. ?

Lubię, choć co piszesz to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ArekH napisał:

Lubię, choć co piszesz to prawda.

Ja też lubię. Zawsze uświadamiam sobie wtedy, czego już nie zrobię. Ale z drugiej strony - uświadamiam sobie też, jaki wtedy byłem głupi. Choć, będąc szczerym, nadal jestem tak samo głupi, ale za to 30 kilogramów cięższy i 30 lat starszy.?

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Ja też lubię. Zawsze uświadamiam sobie wtedy, czego już nie zrobię. Ale z drugiej strony - uświadamiam sobie też, jaki wtedy byłem głupi. Choć, będąc szczerym, nadal jestem tak samo głupi, ale za to 30 kilogramów cięższy i 30 lat starszy.?

 

Nie znasz się . ;)

Skoro już wiesz, że wtedy byłeś głupi, to jesteś znacznie mądrzejszy, bo posiadasz wiedzę o tym, czego wcześniej nie wiedziałeś.
A z czasem zdobyte doświadczenie sprawia, że nie można oceniać w kategorii "głupi" bo to błąd, jeno powiedzieć należy, że wtedy to spieprzyłem, ale teraz wiem jak to zrobić właściwie.
Stąd wniosek, że głupkami są jeno niektórzy ludzie (a nawet mają ku temu predyspozycje), a znaczna część populacji jest po prostu nieświadoma, że słuszne przemyślenia przychodzą z czasem, nawet jeśli równocześnie w zestawie los dokłada nadwagę i łysinę. :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Linek727 napisał:

Detalista! Jedno wypije, a potem szumi jak po 10 ?

Pogadamy na Zlocie, tylko jeden jest taki co mnie pobije, ale @karol w już nie pije?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Pogadamy na Zlocie, tylko jeden jest taki co mnie pobije

Ale o czym? Wypijasz drinka i uciekasz do samochodu spać. Nawet zamki blokujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
30 minut temu, ArekH napisał:

Ale o czym? Wypijasz drinka i uciekasz do samochodu spać. Nawet zamki blokujesz. 

Wiesz, dobrze, że wtedy ktoś mógłby pływać w wodzie. Nie ja zacząłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Bzdury i pierdoły

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...