Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatnie 3 dni po troszku wiązałem sobie przypony na rzekę do bolonki, do tego dwa tory do chleba tostowego. Wszystko dopieszczone jak chciałem, gdy mi wychodziły jakieś "niedoróbki", to wiązałem hak od nowa, przez co przypony wyjątkowo dopieszczone. Sprawdzam codziennie na internecie stan Wisły i czekam na "ten dzień". Musi spaść woda o około 60cm żebym mógł połowić, jakoś się tak "najarałem" na Wisłę, jak nigdy dotąd. Nawet mój tata chce się ze mną wyrwać nad wodę. Zobaczę, może mi się uda skoczyć nad Radomkę, bo widziałem tam odcinek, który aż prosi się o obłowienie za kleniem. Nad samą rzeką moja siostra stryjeczna ma swój dom, muszę do niej zadzwonić i zapytać jaki jest stan Radomki, bo od jej domu około 600-700m jest to miejsce ????

20220210_104224.jpg

20220210_104233.jpg

20220210_104248.jpg

20220210_104316.jpg

20220210_104452.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem nad Wisłą 27 stycznia i był już przyzwoity stan wody, mogłaby być wtedy jeszcze deko niższa i byłaby idealna. Od tego czasu Wisła poszła do góry ponad 70cm, kurde gdzie tu sprawiedliwość ????Screenshot_20220211-133032_Chrome.jpg.5ce57b11f8ea0995d796692ae9e4fcf5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Grzes77 napisał:

Może się komuś przydać, Wisła nadal wysoka.

Czemu sobie mapy rzek IMIGW nie wyguglujecie i stanu ich wód?  Trójkącikami widać na już co się dzieje z wodą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoć z zasady jest u nas luźno i rozrywkowo, to jednak mądrych ludzi nie brak. Coraz częściej już nie nadążam za nowosciami, tym bardziej w wielu branżach. Może ktoś z was chłopaki kuma i miał do czynienia z czymś z linku poniżej?

Warto by było konkrety. Zamiast farelki mi by chodziło. Człek czasem wraca późno i w co się palić nie chce. Taniej niż grzejnik olejowy? https://import-ua.com/Grzejniki-c60/s_lang/pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Hoć z zasady jest u nas luźno i rozrywkowo, to jednak mądrych ludzi nie brak. Coraz częściej już nie nadążam za nowosciami, tym bardziej w wielu branżach. Może ktoś z was chłopaki kuma i miał do czynienia z czymś z linku poniżej?

Warto by było konkrety. Zamiast farelki mi by chodziło. Człek czasem wraca późno i w co się palić nie chce. Taniej niż grzejnik olejowy? https://import-ua.com/Grzejniki-c60/s_lang/pl

Nie znam się, nie jestem techniczny, ale 2 lata temu przedszdlem na ekogroszek, zasypuje raz na 4 dni pirc i tak też czyszczę, ponadto było kilka tysięcy dofinansowania, więc jest ok??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Nie znam się,

Dziekuję Darku za jakokikolwiek odzew. Tu mi idzie o dogrzanie czasem rankiem. Nie trafiłem z tematem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...