Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, ArekH napisał:

Choć z zasady jest u nas luźno i rozrywkowo, to jednak mądrych ludzi nie brak. Coraz częściej już nie nadążam za nowosciami, tym bardziej w wielu branżach. Może ktoś z was chłopaki kuma i miał do czynienia z czymś z linku poniżej?

Warto by było konkrety. Zamiast farelki mi by chodziło. Człek czasem wraca późno i w co się palić nie chce. Taniej niż grzejnik olejowy? https://import-ua.com/Grzejniki-c60/s_lang/pl

Arku, a jaki masz podstawowy system ogrzewania?
Bo jeśli nie jest to c.o. lub zasilanie gazowe, to chyba jedynie grzejnik na prąd Ci pozostanie, czyli ładniejsza farelka.
Właśnie remont się w mieszkaniu kończy i żonka zmieniała kaloryfery, właśnie na takie duże, płaskie, ale bez obrazków. Z tym, że to podłączone jest do dwufunkcyjnego piecyka gazowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wybór padnie na ekogroszek to nie zrób tego błędu co ja i nie ufaj monterowi. 

Zrób risercz na grupach fejsbukowych. 

Gdybym mógł cofnąć czas wziąłbym kocioł z palnikiem Technix sv200n i sterownik SKPZ 02 firmy Timel. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja kupię sobie butelkę Płynu Lugola (raz się już załapałem na jego spożywanie). ?

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28109661,gdy-jacek-sasin-pisze-ze-ma-dobre-informacjach-przenosi-sie.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=286&do_a=286&s=BoxNewsLink

Jak Sasin przymierza się do podpisania umowy do zakupu minireaktorów nuklearnych, to trzeba brać pod uwagę każdy wariant jaki może się zdarzyć. ?
Mam tylko nadzieję, że te "atomówki" to wszystkie postawią w Warszawie, choć może z jedną to i na Śląsk można wysłać. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kotwic napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja kupię sobie butelkę Płynu Lugola (raz się już załapałem na jego spożywanie). ?

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28109661,gdy-jacek-sasin-pisze-ze-ma-dobre-informacjach-przenosi-sie.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=286&do_a=286&s=BoxNewsLink

Jak Sasin przymierza się do podpisania umowy do zakupu minireaktorów nuklearnych, to trzeba brać pod uwagę każdy wariant jaki może się zdarzyć. ?
Mam tylko nadzieję, że te "atomówki" to wszystkie postawią w Warszawie, choć może z jedną to i na Śląsk można wysłać. ?

 

Jak Sasin się za coś bierze, to wiadomo, że trzeba dodrukować kasę. Ojciec inflancji, bym rzekł...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 13.02.2022 o 14:53, booohal napisał:

Jeżeli wybór padnie na ekogroszek to nie zrób tego błędu co ja i nie ufaj monterowi. 

Zrób risercz na grupach fejsbukowych. 

Gdybym mógł cofnąć czas wziąłbym kocioł z palnikiem Technix sv200n i sterownik SKPZ 02 firmy Timel. 

Ja wybrałem lokalnie, jest ok. Aczkolwiek teraz w chacie mam za ciepło i problemy ze snem, uparłem się niepotrzebnie na podłogówke w sypialni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Grendziu napisał:

uparłem się niepotrzebnie na podłogówke w sypialni...

A słyszałeś o regulacji? Ja mam podłogówkę na całej chacie i śpię... Czasem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, Hotpoint napisał:

A słyszałeś o regulacji? Ja mam podłogówkę na całej chacie i śpię... Czasem ?

Słyszałem, a i tak łeb Napier...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...