Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Grendziu napisał:

Niech moc będzie z Wami ???

To Pepsi już bee... Napoje zmieniasz? Chwilowy wybryk jak sądzę.?

Na zdrowie, niech się tam ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, Tench_fan napisał:

To Pepsi już bee... Napoje zmieniasz? Chwilowy wybryk jak sądzę.?

Na zdrowie, niech się tam ułoży.

Pepsi nigdy blee, nie pamiętałem smaku czystej wódki... I po półtora kieliszka odpuściłem. Rudą  Tulimuli z Pepsi i lodem mogę pić duszkiem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Już nigdy nie pije???

A co, bark Cię boli ??? ????????

Miałem Ci napisać, że jak pijesz, to nie właź na schody i uważaj na bark ??????

A tak "na poważnie", to jak mogłeś po 1,5 kieliszka odpuścić, przecież teraz na bank kulejesz, w Twoich stronach na drugą nóżkę się nie pije? ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, Grzes77 napisał:

A co, bark Cię boli ??? ????????

Miałem Ci napisać, że jak pijesz, to nie właź na schody i uważaj na bark ??????

A tak "na poważnie", to jak mogłeś po 1,5 kieliszka odpuścić, przecież teraz na bank kulejesz, w Twoich stronach na drugą nóżkę się nie pije? ?

Nie lubię wódki białej niestety, przekonałeś się chyba o tym na zlocie też? odmawiam, nie że nie chcę z kimś wypić, tylko dlatego, że nie mogę tego przełknąć ???

To samo było na GPP Polski w spinnigu, prawie wszyscy piją tam niby łiskacza, chodziłem się integrować po pokojach i zaczęli częstować rudą, ale Walentyną... Przepraszałem i szedłem tam gdzie był pity Jamenson lub Tulimuli, ja już Jack Daniels nie toleruje. Wybredny na maksa się zrobiłem, czym starszy tym gorszy, nic na to nie poradzę, czuję, że będzie tylko gorzej ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrydzień  :)
Dawno mnie znowu nie było, ale jak najpierw, od początku roku miałem wyje*** na wszystko, nawet łowienie mnie nie cieszyło i w sumie jeździłem, żeby nie zapomnieć jak się łowi (za to nerwy, czekanie na wyrok itp. :/) tak teraz trzeba wszystko nadgonić w robocie, a i remonty ruszają pełną parą ;) (wyrok odroczony, ale co pół roku przegląd ? ?)  Ale nie o tym - wrzucam ciekawostkę z aukcji. Sprzedałem haczyki. poniżej wiadomość od kupującego ?

72be713140bf.jpg

 

Ludzie to mają pomysły

 

Edytowane przez grych
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 26.05.2022 o 22:14, grych napisał:

Dobrydzień  :)
Dawno mnie znowu nie było, ale jak najpierw, od początku roku miałem wyje*** na wszystko, nawet łowienie mnie nie cieszyło i w sumie jeździłem, żeby nie zapomnieć jak się łowi (za to nerwy, czekanie na wyrok itp. :/) tak teraz trzeba wszystko nadgonić w robocie, a i remonty ruszają pełną parą ;) (wyrok odroczony, ale co pół roku przegląd ? ?)  Ale nie o tym - wrzucam ciekawostkę z aukcji. Sprzedałem haczyki. poniżej wiadomość od kupującego ?

72be713140bf.jpg

 

Ludzie to mają pomysły

 

Ciebie Rychu dawno, mnie bardzo dawno?

Z ciekawostek to pada niemiłosiernie ?

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, MrProper napisał:

Ciebie Rychu dawno, mnie bardzo dawno?

Z ciekawostek to pada niemiłosiernie ?

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ?

Mnie nie było trzy dni, czyli wieki ??? witam wszystkich ???

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...