Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mav3rick napisał:

Ja bym dobrze sprawdził bo mi wychodzi jednak to co napisałem emoji2957.png kurde chciałbym mieć tyle szczęścia hehe emoji16.png9204cdca67870f0614eb7a7f2f9e7844.jpg

To w takim wypadku ciekaw jestem, gdzie jest błąd, bo na oficjalnej stronie lotto jest tak:

Screenshot_20220613-193937_Chrome.jpg.e1b776d995ea9476ea34e7123c210539.jpg

Jutro się okaże, jak pójdę odebrać wygraną, dam znać, która kwota była poprawną ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was:

Potrzebuję czegoś do dużego nęcenia ale nie może wabić płoci, jako, że pójdzie sporo towaru potrzebuję czegoś taniego.
Coś poza kukurydzą? Nie ma być to nęcenie długotrwałe a krótkie i intensywne.

Opis zbiornika: zaporówka z dużą populacją płoci, szczupaków, leszczy jest trochę, pływa parę karpi i jakieś szczątkowe ilości pstrągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jagodnie sprawdza mi się zanęta na bazie śruty kukurydzianej parzonej z melaasą.

Śrutę mielę sam w młynku ze szlifierki kątowej, więc ma sporo większych frakcji.

Po ostygnięciu dodaję najtańszą suchą zanętę, aby osiągnąć konsystęcję gęstego budyniu. oraz można ze dwie puszki kuku.

Potem już nad wodą wszystko mieszam z pelletem aler aqua 2 mm, którego dodaję tyle, aby móc uformować wałki, które podaję w spombie.

W takiej formie całość opada na dno, gdzie wałek rozpada się po około 5 minutach ładnie ścielając dywan z grubych frakcji.

Co ważnie, nie ma tam niczego co windowałoby zanętę do góry, więc nie ma zamieszania w wodzie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=165]mav3rick[/mention] moja wersja była poprawna, przytuliłem 444,60 PLN, na grubsze kwoty jeszcze przyjdzie czas, a i na bentonit starczy
Zawsze coś, na waciki będzie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, NPC napisał:

Mam pytanie do Was:

Potrzebuję czegoś do dużego nęcenia ale nie może wabić płoci, jako, że pójdzie sporo towaru potrzebuję czegoś taniego.
Coś poza kukurydzą? Nie ma być to nęcenie długotrwałe a krótkie i intensywne.

Opis zbiornika: zaporówka z dużą populacją płoci, szczupaków, leszczy jest trochę, pływa parę karpi i jakieś szczątkowe ilości pstrągów.

Kiedyś tam poznałem takich fachurów. Zawsze kończyli grubo, w sensie połowów. Nie próbowałem, ale pamiętam:

Gruba śruta sojowa parzona, kuka, kolanka. Do tego smaczki. Ale wszystko mieszali, jak jeszcze parowało po zalaniu wrzątkiem, a potem stygło pod przykryciem. Nie za długo. Tak, żeby wrzut do wody był cieplejszy niż woda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...