Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
31 minut temu, rein napisał:

Skoro mozna tu pisać różne różności, to dorzucę artykuł dlaczego warto chodzić bez koszulki na słońcu :D

https://otomedi.pl/witamina-d3-zrodla-skutki-niedoboru-i-nadmiaru-witaminy-slonca/

Dlaczego spamujesz, jaki sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grendziu napisał:

Dlaczego spamujesz, jaki sens?

Lubi może tych bohaterów łażących po mieście rozebranych do pasa. Szczyt dobrego smaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Linek727 napisał:

Kiedyś tam poznałem takich fachurów. Zawsze kończyli grubo, w sensie połowów. Nie próbowałem, ale pamiętam:

Gruba śruta sojowa parzona, kuka, kolanka. Do tego smaczki. Ale wszystko mieszali, jak jeszcze parowało po zalaniu wrzątkiem, a potem stygło pod przykryciem. Nie za długo. Tak, żeby wrzut do wody był cieplejszy niż woda.

Pogadałem z tubylcami i jedyna opcja to kukurydza, pozostałe opcje sprowadzą płoć, chyba, że pójdę w koszty i będę nęcił orzechem tygrysim. Tylko właśnie nie chcę nęcić długo falowo a tylko zaraz po przyjeździe i to ma mi szybko sprowadzić i utrzymać ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NPC napisał:

Pogadałem z tubylcami i jedyna opcja to kukurydza, pozostałe opcje sprowadzą płoć, chyba, że pójdę w koszty i będę nęcił orzechem tygrysim. Tylko właśnie nie chcę nęcić długo falowo a tylko zaraz po przyjeździe i to ma mi szybko sprowadzić i utrzymać ryby.

Co Ty chcesz łowić, bo tak czytam i nic mi nie pasuje.

Chcesz szybko zwabić rybę w łowisko i długo ją utrzymać. Nie chcesz płoci a to ona zawsze jest pierwsza w łowisku i ostatnia od stołu odchodzi 

Karp? Nie zwabisz go szybko jeśli jest ich pare - nie ma takich cudownych zanęt „jak to w Angli bywają” że ściąga rybę z drugiego brzegu

Lin? Jak by był to wpłynie i odpłynie

Leszcz?  Kolanka aldente, kukurydza. Płoć wyeliminujesz wieżąc hak pokaźnych rozmiarów,

a jak weźmie płoć,  to taka że będziesz z niej dumny ?

Więc może się najpierw określ co chcesz łowić ?

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Semi napisał:

Rwa mnie na łopatki położyła, od prawego półdupka do prawej pięty noga drętwa. Nie raz miałem, ale nigdy w girę nie poszło.:cry-min:

Nie zapraszaj kolegów, bo może być seks. Ciężko podnieść d...ę na jednej nodze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MrProper napisał:

Co Ty chcesz łowić, bo tak czytam i nic mi nie pasuje.

Chcesz szybko zwabić rybę w łowisko i długo ją utrzymać. Nie chcesz płoci a to ona zawsze jest pierwsza w łowisku i ostatnia od stołu odchodzi 

Karp? Nie zwabisz go szybko jeśli jest ich pare - nie ma takich cudownych zanęt „jak to w Angli bywają” że ściąga rybę z drugiego brzegu

Lin? Jak by był to wpłynie i odpłynie

Leszcz?  Kolanka aldente, kukurydza. Płoć wyeliminujesz wieżąc hak pokaźnych rozmiarów,

a jak weźmie płoć,  to taka że będziesz z niej dumny ?

Więc może się najpierw określ co chcesz łowić ?

Wymagania: wyeliminować płoć jak się tylko da.

Wiem, że karpia nie ściągnę ot tak, płoci jest tam MASA i jej nie chcę gdyż jak się uwiesi płoć to na 99% zaatakują ją szczupak. Takie po pół kilo to idealna przekąska dla tamtejszego szczupaka. Są tam metrówki i takich po 70 cm też jest od groma.
Lina tam podobno nie ma więc w sumie zostaje leszcz a leszcze lubią pojeść.

Co do haka to niestety regulamin zabrania stosowania dużych haków jak i haków z zadziorami.
Zostają duże kulki ale nie chcę ot tak wywalić 1kg kulek i czekać na brania, chcę aktywnie połowić.

 

Jedyne co mnie ratuje to to, że będę siedział na stanowiskach przygotowanych pod zawody więc może się tam kręcić więcej ryb niż normalnie i to, że jutro jest czwartek.

 

Będę próbował dodawać czosnku. Start o brzasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, NPC napisał:

Wymagania: wyeliminować płoć jak się tylko da.

Wiem, że karpia nie ściągnę ot tak, płoci jest tam MASA i jej nie chcę gdyż jak się uwiesi płoć to na 99% zaatakują ją szczupak. Takie po pół kilo to idealna przekąska dla tamtejszego szczupaka. Są tam metrówki i takich po 70 cm też jest od groma.
Lina tam podobno nie ma więc w sumie zostaje leszcz a leszcze lubią pojeść.

Co do haka to niestety regulamin zabrania stosowania dużych haków jak i haków z zadziorami.
Zostają duże kulki ale nie chcę ot tak wywalić 1kg kulek i czekać na brania, chcę aktywnie połowić.

 

Jedyne co mnie ratuje to to, że będę siedział na stanowiskach przygotowanych pod zawody więc może się tam kręcić więcej ryb niż normalnie i to, że jutro jest czwartek.

 

Będę próbował dodawać czosnku. Start o brzasku.

Jak dużych haków nie wolno używać?

To co to za zaporówka że nie można się nastawiać na karpia ? 

 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...