Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zrobiłem porządek z przyponami na plecionce, no i zrobiłem 30szt nowych. Nowe przypony opisałem, stare przypony pogrupowałem i o podobnych rozmiarach umieściłem na nieopisane krążki. To wszystko pod jezioro kozienickie lub Jagodno ???

20220625_101744.jpg

20220625_114012.jpg

20220625_111655.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój młody, 17-letni junak, poszedł wczoraj na melo do największej imprezowni w naszym miasteczku, bo koniec roku i dzieci wybiegły ze szkoły. Wrócił przed 3 rano, trzeźwy i bez lima. Przebudziłem się na siurka ok. 4 rano, a ten robi pompki, bo mówi, że przed snem zawsze ćwiczy.

No, ja byłem zawzięty za junaka, ale żeby aż tak?

A teraz pindolimy sobie na balkonie, bo mamcia wyjechała i mamy wolną chatę. Na jutro mamy wstępny plan, który na pewno ulegnie zmianie - nic nie musimy ?

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, elvis napisał:

https://www.facebook.com/100057374743611/posts/pfbid03D59wxV4pCema2Bj4yzsCrZ88EvwNhA8uCG5UK7v6ndi9uJAmRgi8oQFFKyxjN1ul/


Dzień Rybaka, a nasz Piotr[mention=10]Kotwic[/mention] na pierwszym planie, ale dumnie w Forumowej koszulce siedzi emoji482.pngemoji106.pngFB_IMG_1656192741155.thumb.jpg.80438ad1f5f3da155dbe17295ba9bcad.jpg
 

Widziałem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, elvis napisał:

https://www.facebook.com/100057374743611/posts/pfbid03D59wxV4pCema2Bj4yzsCrZ88EvwNhA8uCG5UK7v6ndi9uJAmRgi8oQFFKyxjN1ul/


Dzień Rybaka, a nasz Piotr[mention=10]Kotwic[/mention] na pierwszym planie, ale dumnie w Forumowej koszulce siedzi emoji482.pngemoji106.pngFB_IMG_1656192741155.thumb.jpg.80438ad1f5f3da155dbe17295ba9bcad.jpg
 

Czuję w @Kotwic stare, dobre, niebigosiarskie nuty. Szacun!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio konkretnie wziąłem się do "ogarnięcia" warsztatu. Dużo rzeczy poszło na ściany do garażu (za ścianę warsztatu), itd, itp. Stojące w garażu rowery poszły na ściany, w to miejsce postawiłem oba kosze, a tam, gdzie one stały w tym momencie są krzesła. Jeszcze tylko poukładać drobnicę, pościerać kurze, odkurzyć pajęczyny i będzie "Ameryka". Od piątku idę na urlop, do kieratu wracam dopiero 20 lipca, więc warsztat będzie wychuchany ??

@elvis kilka razy przypominał mi, że miałem jeździć na ryby skuterem, no i dziś trochę pod skuter i jazdę nim pokombinowałem. Olśniło mnie, że na tym "pierdzikółku" jest płaska, duża podłoga i wiecie co, wchodzi na nią kosz Sensasa. Hm... to jest odkrycie dekady, jak będzie mi się tym dobrze jeździło z koszem, to auto pójdzie całkiem w odstawkę. W teorii wszystko pasuje, zobaczę jak to będzie wyglądało w praktyce, może być jednak "mega sztos" ????

20220628_131327.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzes77 napisał:

Ostatnio konkretnie wziąłem się do "ogarnięcia" warsztatu. Dużo rzeczy poszło na ściany do garażu (za ścianę warsztatu), itd, itp. Stojące w garażu rowery poszły na ściany, w to miejsce postawiłem oba kosze, a tam, gdzie one stały w tym momencie są krzesła. Jeszcze tylko poukładać drobnicę, pościerać kurze, odkurzyć pajęczyny i będzie "Ameryka". Od piątku idę na urlop, do kieratu wracam dopiero 20 lipca, więc warsztat będzie wychuchany ??

@elvis kilka razy przypominał mi, że miałem jeździć na ryby skuterem, no i dziś trochę pod skuter i jazdę nim pokombinowałem. Olśniło mnie, że na tym "pierdzikółku" jest płaska, duża podłoga i wiecie co, wchodzi na nią kosz Sensasa. Hm... to jest odkrycie dekady, jak będzie mi się tym dobrze jeździło z koszem, to auto pójdzie całkiem w odstawkę. W teorii wszystko pasuje, zobaczę jak to będzie wyglądało w praktyce, może być jednak "mega sztos" ????

20220628_131327.jpg

i będziesz eco ?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanko sprzedaję. 3 klientów umówionych, ale żaden nie przyszedł, ani nie zadzwonił, że nie może przyjść.

Za stary koń jestem na takie numery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Linek727 napisał:

Mieszkanko sprzedaję. 3 klientów umówionych, ale żaden nie przyszedł, ani nie zadzwonił, że nie może przyjść.

Za stary koń jestem na takie numery 

Napisz że oddasz za darmo, na pewno przyjdą ??

 

Tak na poważnie to idzie się wk……. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...