Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę kilka spamerskich tematów. Może by je pozamiatać, na dobre.

Swoją drogę chyba powinna być możliwość rejestracji tylko po weryfikacji, poleceniu przez użytkownika.

Co chwilę pojawiają się jakieś oszołomy, próby reklamowania i inne takie...

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatać jak najbardziej tak. A co do zamknięcia forum i weryfikacji to ode mnie zdecydowane nie, bo siłą i podwaliną tego forum, jak i Stowarzyszenia od zawsze była otwartość. Każdy ma wybór czy chce tutaj wejść, wcześniej mogąc przejrzeć treść forum. Reklamy czy jacyś inny myślący, że są zabawni, zawsze byli i będą. Nie jest tak tylko na Naszym forum, ale na wielu innych i nie tylko wędkarskich.

Jedynie by zmniejszyć szanse na przebywanie tutaj ludzi, których interesuje tylko reklama czy głupie pisanie, bym zwiększył ilość moderatorów. Pozwoliło by to na szybkie usuwanie stąd takich "odpadów".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie widzę powodów by wprowadzać jakieś dodatkowe środki weryfikacji.
Nie usuwałem tych wpisów, bo widziałem że świetnie się bawicie je komentując.
Nie było w nich reklamy, ani wulgaryzmów więc nie było powodów na ingerencję. Oczywiście mogę tego typu tematy czy posty usuwać od razu jeśli wam to tak bardzo przeszkadza. Mnie to aż tak nie razi.
Natomiast posty i tematy które naruszają regulamin usuwam od razu wraz z ich autorami, czego pewnie nie wszyscy nawet zdążą zauważyć. Czasami dostaję info o trolu i reaguję, bo nie zawsze mam czas by być na bieżący. Tu muszę wyróżnić Adama i Emila, bo od nich dostaję info o problemach.


  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, elvis napisał:

Osobiście nie widzę powodów by wprowadzać jakieś dodatkowe środki weryfikacji.
Nie usuwałem tych wpisów, bo widziałem że świetnie się bawicie je komentując.
Nie było w nich reklamy, ani wulgaryzmów więc nie było powodów na ingerencję. Oczywiście mogę tego typu tematy czy posty usuwać od razu jeśli wam to tak bardzo przeszkadza. Mnie to aż tak nie przeszkadza.
Natomiast posty i tematy które naruszają regulamin usuwam od razu wraz z autorami, czego pewnie nie wszyscy zdążą zauważyć. Czasami dostaję info o trolu i reaguję, bo nie zawsze mam czas by być na bieżący. Tu muszę wyróżnić Adama i Emila, bo od nich dostaję info o problemach.

Ja robię identycznie jak Daniel. Od razu ban na wszystko łącznie z usunięciem tematu, te ostatnie jakoś zostawiłem dla "jaj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonda dotarła. Drapieżnik pomylił się i wysłali pro+2 zamiast chirp2+. Jutro wymiana. Ja to mam szczęście. Najlepszy sklep wędkarski akurat dla mnie się pomylił. Czuję się kurła wyróżniony.

Tylko spin.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2022 o 13:28, elvis napisał:

Tu muszę wyróżnić Adama i Emila, bo od nich dostaję info o problemach.

Do niedawna najszybciej zawsze reagował @NPC Ostatnio chyba sobie odpuścił, albo nabrał dystansu. Dawniej niszczyłem coś takiego w zarodku, ale odkąd Boss mi napisał że jemu spam i reklamy nie przeszkadzają, dałem sobie na wstrzymanie. Teraz wycinam tylko polityków i chamów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ArekH napisał:

Do niedawna najszybciej zawsze reagował @NPC Ostatnio chyba sobie odpuścił, albo nabrał dystansu. Dawniej niszczyłem coś takiego w zarodku, ale odkąd Boss mi napisał że jemu spam i reklamy nie przeszkadzają, dałem sobie na wstrzymanie. Teraz wycinam tylko polityków i chamów. 

Bardziej nie mam czasu, nie dość, że czasem robię po 7 dni w tygodniu to jeszcze zajmij się chałupą, giełda i takie tam. Czasem mam czas wyskoczyć na ryby ale to też w niedziele po południu jak po ogarniam wszystko.

Teraz sobie odpuszczam po trochę i już tak nie robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na zdjęcia to włącza mi się taka nostalgia, że mam chęć wszystko rzucić i wracać 

Od punktu w lini prostej jakieś 500m tam się urodziłem, wychowałem i wyjechałem ?

Na pierwszym planie i w tle, wody wszystkim chyba znane, napewno ze słyszenia 

Ktoś chętny by je wymienić?

52130608-6A86-451C-9B5C-A1B1BA70DD15.jpeg.ce19f9e59489cdb0ef442d8ae840a0c9.jpeg
 

edit:

No tak,  jasnowidze -Baran ze mnie?

podpowiedź: Śląsk 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
44 minuty temu, MrProper napisał:

Jak tak patrzę na zdjęcia to włącza mi się taka nostalgia, że mam chęć wszystko rzucić i wracać 

Od punktu w lini prostej jakieś 500m tam się urodziłem, wychowałem i wyjechałem ?

Na pierwszym planie i w tle, wody wszystkim chyba znane, napewno ze słyszenia 

Ktoś chętny by je wymienić?

52130608-6A86-451C-9B5C-A1B1BA70DD15.jpeg.ce19f9e59489cdb0ef442d8ae840a0c9.jpeg

To wracaj???

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...