Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wychodzi 1 519,05 PLN. Zdarza się, że niektóre produkty zwykłe upusty nie obejmują. Mi się wyświetla w tym przypadku, że jest 5% upustu, czyli nie obejmuje ten produkt moich 11% zwykłego upustu
Wymienili na zakupiony model. Drapieżnik średnio wypadł. Kupa hajsu, zero gratisów. Pomyłka z ich strony bez przeprosin itp. Na nowej gwarancji echo znowu pomyłka, wpisali 24 miesiące gwarancji a powinno być 60.
Dobrze, że sprzęt działa. Właśnie drukuję uchwyt do łódki zanętowej.

a44742d4c8da0a86c12fe0468ddc15dc.jpgcad3efc43d4ee9af6513b42d2f73533a.jpg

Tylko spin.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde, spotkało mnie w piątek dokładnie to samo, co w połowie grudnia: temperatura ok. 40st., zapalenie pęcherza, głowa bolała jak nie wiem co. Mam wrażenie, że znowu mnie dopadł ten, no, jak mu tam :/  A miało być tak pięknie, bo rybki w łikend były przewidziane, a tu z piątku na sobotę noc nieprzespana, wyglądałem jak zjawa nieczysta, moja Małżonka co pół godziny zmieniała mi okład, sobota, za to słabizna ze mnie, ledwo przebierałem nogami, prawie cały dzień przespałem, niedziela  troszkę lepiej, wieczorem nie było już tak źle. Dzisiaj do roboty już mogłem iść i wszystko prawie, (bo jestem na tabletkach przeciwzapalnych i uro-cośtam) wróciło do normy i wróciłem do żywych. Panowie, dbajcie o siebie i swoje połowice, bo kto Wam będzie robił okłady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od soboty wieczór walczę z grypą żołądkową, połamało mnie to konkretnie... A miałem takie plany na drugi tydzień urlopu, a póki co strach kichnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...