Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 godziny temu, Splot napisał:

Ktoś wie co to za ptaki? Podobne do czapli tylko całe białe. b337b6f2590e69c27b7be0303423faf5.jpgb7cd4eb91fa3de034e4a1f5db6120f02.jpg33a698296b0e1bfacf46fb05453de31f.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Amur biały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PawelL napisał:

Czapla biała.

 

 

Pierwszy raz je widziałem i zgodnie z tym co podają w internecie w Polsce było tylko niecałe 500 par lęgowych głownie we wschodniej Polsce. Ale mi się trafiło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Splot napisał:

Pierwszy raz je widziałem i zgodnie z tym co podają w internecie w Polsce było tylko niecałe 500 par lęgowych głownie we wschodniej Polsce. Ale mi się trafiło :) 

Pogadamy jak zobaczysz czarnego boćka albo gniazdo orła na sośnie :) 
Powoli natura w PL się odradza w ptactwo, już podobno sępy płowe są widziane w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NPC napisał:

Pogadamy jak zobaczysz czarnego boćka albo gniazdo orła na sośnie :) 
Powoli natura w PL się odradza w ptactwo, już podobno sępy płowe są widziane w Polsce.

U siebie nad Bugiem często widzę zarówno czaple białe jak i bociana czarnego. Kiedyś żurawie to była rzadkość, a teraz czasami jak zaczną drzeć lapę to łeb pęka.:grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semi napisał:

U siebie nad Bugiem często widzę zarówno czaple białe jak i bociana czarnego. Kiedyś żurawie to była rzadkość, a teraz czasami jak zaczną drzeć lapę to łeb pęka.:grin-min:

Tak mnie teraz naszło: parę osób nic innego nie robi tylko się za ptakami oglądają.
Ciężkie czasy nastały :grin-min:

 

O tempora, o mores!

?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Grendziu napisał:

Pogoda idealna na ryby a ja siedzę w chacie ?

Taaa, jeszcze nigdy nie łowiłem w takim deszczu jak dzisiaj. Zaliczyłem dwie spinki ok. kilogramowych karasi (i nic więcej). I po co było tak moknąć? Było jechać z Szanowną Małżonką do teściowej :P  Chociaż z drugiej strony, może lepiej było zmoknąć? ?

Edytowane przez grych
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 godzin temu, grych napisał:

Taaa, jeszcze nigdy nie łowiłem w takim deszczu jak dzisiaj. Zaliczyłem dwie spinki ok. kilogramowych karasi (i nic więcej). I po co było tak moknąć? Było jechać z Szanowną Małżonką do teściowej :P  Chociaż z drugiej strony, może lepiej było zmoknąć? ?

U mnie wczoraj było ciepło z 12stopni na plusie, lekki deszcz. Chyba jestem masochistą, bo w zimie jak nie było lodu to na rybach byłem codziennie i dobrze się wtedy bawiłem, a że upałów nie lubię na rybach, to poczekam na grudzień ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...