Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.
Ja jeszcze w szpitalu. Niestety niewiele wiadomo co mi było. Nadal czekam na rezonans magnetyczny. Miałem mieć dzisiaj, ale jest dużo osób, a nie które potrzebują tego bardziej niż ja.
Planowo miałem wyjść jutro po 15 -stej.
Zobaczymy
Jeśli chodzi o mój stan zdrowia, to generalnie nie jest źle. Głowa nie boli, temperatury nie mam. Pozostał jedynie ból pleców.
Pompują we mnie po 3-4 kroplówki dziennie plus leki.
Nerki zaczęły chyba moralnie funkcjonować, bo zaczynam coraz częściej zaglądać do .
Przez 10 dni schudłem około 7 kg, ale powoli waga zaczyna się normować.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Quwa, rok temu człowiek zrywał podłogi do piasku, robił instalację podłogowe, wydał gruby $$$ na ogrzewanie podłogowe. Miało być łatwiej, a teraz musi się przeprosić z kozą w sypialni, bo 120zl na dobę ogrzewania to trochę za grubo...

 

IMG_20220919_171500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
48 minut temu, Ostap napisał:

Do tego też się dobiorą.

Jak w mieszkaniu nie spadnie poniżej 15 st to nie odkręcam!

Tylko spin.
 

Chyba już, coś działają w tym kierunku ?

https://www.farmer.pl/energia/sprawdz-ile-zaplacisz-za-prad-po-przekroczeniu-rzadowego-progu-2-tys-kwh-za-rok,123230.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mav3rick napisał:
1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Tylko niech zwiększą cenę odkupu mojej energii, którą mają z moich paneli na dachu...

Te koszty to luzik. Jak wejdzie podatek katastralny, to dopiero zacznie się sraczka. A chyba wejdzie. Tak po cichu. Przy okazji zmiany innych ustaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, Linek727 napisał:

Te koszty to luzik. Jak wejdzie podatek katastralny, to dopiero zacznie się sraczka. A chyba wejdzie. Tak po cichu. Przy okazji zmiany innych ustaw...

O tym podatku słyszę od czasu kiedy zacząłem handlować nieruchomościami, nikt się nie odważył jak na razie, ale gdyby wszedł teraz lub za chwilę to bym się pewnie nawet nie zdziwił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...