Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdraszczam chłopaki. Też bym chciał. Niby 4 lata do emerki, czego pewny być nie mogę, a sam bym zmienił coś by w końcu z chęcią iść do pracy, a nie z odruchem wymiotnym się budzić. Powodzenia życzę. 
Od kilku lat mam to samo. Co dzień rano
Żałuję że dałem się przekonać i zostałem, bo teraz jest jeszcze gorzej.
@Grzes77 , Dasz radę.
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sam szukam roboty, ostatnia nieruchomość sprzedałem w lutym, rynek totalnie się wywalił... Siedzę w chacie i dostaje na łeb, czas iść resztę życia spędzić na jakimś etacie bez stresu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
44 minuty temu, Ostap napisał:

Chłopaku, od stycznia miałem 3 podwyżki za wzorową pracę. To chyba pierwsza praca gdzie doceniono moje umiejętności ;)
A teraz Panie Gręda pozwolisz, że na 4 dni wyskoczę na rybki z kolegami ;)

Airdata UAV|Drone Safety Verified Badge
 

Gratuluję jesteś Miszcz Świata, w dobie  dwu cyfrowej inflacji co miesiąc, podwyżka to "sukces"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grendziu napisał:

Sam szukam roboty, ostatnia nieruchomość sprzedałem w lutym, rynek totalnie się wywalił... Siedzę w chacie i dostaje na łeb, czas iść resztę życia spędzić na jakimś etacie bez stresu ???

Przy tym podejściu, to pójdziesz robić do wójta, obmiatać latarnie, bo nikt cię nie zatrudni gdzieś, gdzie trzeba brać odpowiedzialność za swoje decyzje. Szczerze? Zakontraktuj czosnek.

Kiedyś taka pani do nas wpadła i na pytanie o powody aplikacji, rzekła, że potrzebuje na ZUS. "Wygrała" w przedbiegach.

@Grendziu Z całą uprzejmością, nie tędy droga. Za 3 do 6 miesięcy zmienisz narrację. Szacunek - to cecha, nie słowa. Nikt nie ma monopolu na zajebiste życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...