Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
13 minut temu, Linek727 napisał:

Przy tym podejściu, to pójdziesz robić do wójta, obmiatać latarnie, bo nikt cię nie zatrudni gdzieś, gdzie trzeba brać odpowiedzialność za swoje decyzje. Szczerze? Zakontraktuj czosnek.

Kiedyś taka pani do nas wpadła i na pytanie o powody aplikacji, rzekła, że potrzebuje na ZUS. "Wygrała" w przedbiegach.

@Grendziu Z całą uprzejmością, nie tędy droga. Za 3 do 6 miesięcy zmienisz narrację. Szacunek - to cecha, nie słowa. Nikt nie ma monopolu na zajebiste życie.

Z całym szacunkiem, ale chyba nie zrozumiałeś co napisałem i co chciałem przekazać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Z całym szacunkiem, ale chyba nie zrozumiałeś co napisałem i co chciałem przekazać...

Spoko. Jeżeli przegiąłem, to przepraszam ?

Mam dzisiaj taki zero-jedynkowy dzień. Bywa. Nie gniewaj się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, Linek727 napisał:

Spoko. Jeżeli przegiąłem, to przepraszam ?

Mam dzisiaj taki zero-jedynkowy dzień. Bywa. Nie gniewaj się.

 

Luz, nie znasz mnie i nie obudziłem się wczoraj, ani nie spadłem z dywanu na podłogę, aby nie rozróżniać co jest nie w pięć, nie chcę dalej o tym pisać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NPC napisał:

Czy chcecie bym opisał jak samemu wyhodować sobie sałatę czy bazylię na oknie w systemie hydroponicznym? W takiej wersji, że ustawiamy wszystko i czekamy do zbioru, nic nie manipulując przy tym?

Dawaj. Raz w życiu zdobędę uznanie żony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem napisać że" Moja zajebistość jest wręcz zajebista"  Dobrze że się wstrzymałem. Myślałem że foty przejdą przez 'Galeria' Błąd. Wyskakuje błąd pliku 7 To żaden przytyk @Grendziu Wiem ze robisz co się da. Trzeba będzie w końcu wspólnie opłacić informatyka jeśli nadal chcemy się tu wspólnie kontaktować. Trochę dziwny błąd bo filmy z YT wchodzą bez kłopotu. 

A kupiłem sobie coś takiego https://allegro.pl/oferta/elastyczne-widelki-do-podporki-rod-podu-spro-c-tec-11803466174

Mają zastąpić Motylki przy buzzbarach Koruma. Są chyba kauczukowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

Już miałem napisać że" Moja zajebistość jest wręcz zajebista"  Dobrze że się wstrzymałem. Myślałem że foty przejdą przez 'Galeria' Błąd. Wyskakuje błąd pliku 7 To żaden przytyk @Grendziu Wiem ze robisz co się da. Trzeba będzie w końcu wspólnie opłacić informatyka jeśli nadal chcemy się tu wspólnie kontaktować. Trochę dziwny błąd bo filmy z YT wchodzą bez kłopotu. 

A kupiłem sobie coś takiego https://allegro.pl/oferta/elastyczne-widelki-do-podporki-rod-podu-spro-c-tec-11803466174

Mają zastąpić Motylki przy buzzbarach Koruma. Są chyba kałczukowe. 

Zwlekałem, myślałem, że  Adam pomoże ponownie. Rozmawialiśmy przez tel. u Niego krucho z czasem, zajęty też innymi problemami, jest mały progress, mam wszystkie, kody, piny etc. Forum się rozjechało na "silniku" "skórkach" etc. Teraz ja muszę się ogarnąć i poszukać kogoś kto to poukłada i będzie z nami z doskoku jak to wszystko się posypie to będzie naprawiał.... Za utrudnienia przepraszam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...