Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.11.2022 o 15:52, ArekH napisał:

A Ty co tak wyskakujesz z kapelusza. Może jaśniej? 

Odpowiadam. W końcu dopiąłem najważniejszy dla mojej rodziny temat, przynajmniej na papierze. Notariusz potraktował mnie bardzo przeuprzejmie. Została mi fajna pajda, którą podzieliłem się z dzieciakami. Zostało mi na kolejną wędkę X7 i kręcioła. Grunt, że nie ma krechy, a było blisko ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że nie jestem takim strasznym kłusownikiem bo dostałem kwit za brak pozwolenia, dzisiaj rano się znalazło w bagażniku razem z leletami miałem je cały czas przy sobie. Za głupotę i niechlujstwo się płaci.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córkę mam, to nie grzech ?Zadzwoniła przed chwilą, że obroniła magistra. 3, czy 4 tygodnie temu też obroniła, ale na innym kierunku. Do tego ma propozycję pozostania na uczelni i robienia doktoratu. Oba mgr-y zdane na 5.

@ArekH Chyba dlatego wyskakuję czasem jak królik z kapelusza z postami ??

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2022 o 15:14, Linek727 napisał:

@ArekH Chyba dlatego wyskakuję czasem jak królik z kapelusza z postami ??

Masz powód do Dumy! Gratuluję Adamie  przede wszystkim dziecku, a zaraz po tym Tobie. Spisaliście się jako rodzice!. ?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na zakupach w markecie, wpadła mi w oko mrożona "świeżą" cała makrela. Pomyślałem sobie, że może kupię i spróbuję połowić na jej fragment-filet. Czy jest to dopuszczalne na wodach PZW? I czy jeśli w chwili obecnej na Odrze jest NK i zakaz połowu na żywca to mógłbym stosować taką przynętę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Splot napisał:

Będąc na zakupach w markecie, wpadła mi w oko mrożona "świeżą" cała makrela. Pomyślałem sobie, że może kupię i spróbuję połowić na jej fragment-filet. Czy jest to dopuszczalne na wodach PZW? I czy jeśli w chwili obecnej na Odrze jest NK i zakaz połowu na żywca to mógłbym stosować taką przynętę?

Spróbuj ją reaktywować, aby odżyła i potem załóż ?

Nie musisz dziękować ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Splot napisał:

Będąc na zakupach w markecie, wpadła mi w oko mrożona "świeżą" cała makrela. Pomyślałem sobie, że może kupię i spróbuję połowić na jej fragment-filet. Czy jest to dopuszczalne na wodach PZW? I czy jeśli w chwili obecnej na Odrze jest NK i zakaz połowu na żywca to mógłbym stosować taką przynętę?

Moim zdaniem - jak najbardziej jest dopuszczalne. Czym to się różni od wątróbki, czy krewetki? Tak samo smaczne, byle nie spożywać na żywo.

Ideą zakazu żywca było zapewne niemęczenie ryb i niewprowadzanie czebaczków (dosłownie). Niemniej radziłbym zachować paragon. W SSR bywają mistrzowie prawa i najlepsi rewolwerowcy z gazówkami na kulki. Na szczęście to rzadkie przypadki ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest absolutny zakaz łowienia na ryby oraz ich części nie pochodzące z danej wody. Dodatkowo jeśli jest zakaz połowu na żywca to z pewnością jest też zakaz połowu na filet itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...