Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezdrowo się podniecacie.

Pisze tu 10 osób, więc o jakim tonięciu mówicie ?

Tak naprawdę to zamiast tego forum możnaby to spokojnie ogarnąć grupą na messengerze i efekt byłby taki sam i za darmo.

?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jedno zaczyna mnie irytować, nie ma mnie dzień na forum a tu jakieś dziwne zmiany że człowiek nie wie z kim wogóle pisze, Jakieś Bobiki i inne dziwne jakoś zajarzyłem, ale jak mam się domyślać co tydzień z kim piszę to nie mam zamiaru wcale pisać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Semi napisał(a):

Wiecie co, jedno zaczyna mnie irytować, nie ma mnie dzień na forum a tu jakieś dziwne zmiany że człowiek nie wie z kim wogóle pisze, Jakieś Bobiki i inne dziwne jakoś zajarzyłem, ale jak mam się domyślać co tydzień z kim piszę to nie mam zamiaru wcale pisać.

Tomek sypnij Snikersa, bo Ci cukier spadł :grin-min:

Nie ma się co denerwować.

Wiadomo, że to wszystko przez Łysego i Grubego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ludki więcej luzu w majtkach, Ci co chcieli mają zmieniony nick, a Ci co zamarudzili, to zostało im przywrócone.

Gdyby tu było 3tys Userów to można byłoby się pogubić, a tak jest trochę uśmiechu, trochę bałaganu i życie toczy się dalej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Fantomas napisał(a):

@Adolf  a coś ty taki wyluzowany?

W akademii był z ciebie kawał sztywniaki ?????

?????

images_1cf4f6aceb4b.jpeg

Zmienili oprogramowanie na to, abym był miły, pozory mylą. W głębi duszy której nie mam, jestem strasznym sztywniakiem i zgredem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2023 o 18:46, ArekH napisał(a):

Widzę że chłopaków z rocznika 70+ dopadł jakiś kryzys wieku średniego. Już nie nadążam kto pisze. ?

Ta... kuźwa co wchodzę, to nie wiem kogo czytam. Nie dojść, że nicki zmieniają, to jeszcze avatary. Kuźwa wziąłby jeden z drugim pistolet na wodę, poganiał po podwórku i później normalnie się zachowywał, a tak to ch...j wie z kim się teraz pisze ????????????

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Grzes77 napisał(a):

Ta... kuźwa co wchodzę, to nie wiem kogo czytam. Nie dojść, że nicki zmieniają, to jeszcze avatary. Kuźwa wziąłby jeden z drugim pistolet na wodę, poganiał po podwórku i później normalnie się zachowywał, a tak to ch...j wie z kim się teraz pisze ????????????

Dasz im dwie kulki metalowe i zamkniesz w szczelnym pomieszczeniu na godzinę to jedną kulkę zgubią a drugą zepsują. Tacy zdolni....

 

Bez podtekstu politycznego proszę:

Oto ich zdjęcie z młodości

O-Dwoch-Takich-Co-Ukradli-Ksiezyc.jpeg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...