Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Semi napisał(a):

domyślać co tydzień z kim piszę to nie mam zamiaru wcale pisać.

Chłopaki mają jakiś sezon ogórkowy bo nad wodę nie jeżdżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ArekH napisał(a):

sezon ogórkowy

Drogi Arkadiuszu chciałbym ?

Niestety mam totalny nokaut w robocie od dłuższego czasu i jedyne co mi zostało to pisanie tu dupereli, bo nie ma kiedy wyskoczyć na chwilę z jakimkolwiek badylem.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, Fantomas napisał(a):

Drogi Adolfie lepiej przestań strugać wariata ?

???

Mam propozycję. Nasz duet mógłby zrobić zamach stanu na wody w Polsce, cóż o tym uważasz??

Mogliśmy intrudukować, rybę piłe w jeziorach i piranie w rzekach, ciekawe czy by pożerały Algi zamiast ludzi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Adolf napisał(a):

Mam propozycję. Nasz duet mógłby zrobić zamach stanu na wody w Polsce, cóż o tym uważasz??

Mogliśmy intrudukować, rybę piłe w jeziorach i piranie w rzekach, ciekawe czy by pożerały Algi zamiast ludzi ???

Rozumiem że nie pijesz, ale nie ogarniam czym zastąpiłeś używkę. Troche się o Ciebie martwię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fantomas napisał(a):

Drogi Arkadiuszu chciałbym ?

Chyba nie w tym rzecz. Fora wymierają. Tak, tak ja piszesz jest nas tu niewielu. Ale nie sądzisz ze jak by chciał ktokolwiek dołączyć to zgłupieje po tym co odstawiacie od tygodnia? Nasza wiarygodność jest żadna. Bawicie się jak by to były wiadomości SMS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ArekH napisał(a):

Chyba nie w tym rzecz. Fora wymierają. Tak, tak ja piszesz jest nas tu niewielu. Ale nie sądzisz ze jak by chciał ktokolwiek dołączyć to zgłupieje po tym co odstawiacie od tygodnia? Nasza wiarygodność jest żadna. Bawicie się jak by to były wiadomości SMS. 

Arkadio jestem kompletnie odmiennego zdania, wprost i 360 stopni ?

Nie dość, że małe grono, to jeszcze myszami zalatuje i starymi kapciami ??? Widać chciałbyś mieć wszystko od linijki ?

Może jednak dotychczasowa forma jest do dupy? Nie wpadłeś na to ? Skoro przez lata się kompletnie nie sprawdziła.

To forum niczym się nie wyróżnia od innych... więc odrobina absurdu i angielskiego humoru raczej nikogo nie zabije. Kogo przegonimy tymi głupotami skoro dochodzą 2 osoby na rok. ?

Więcej luzu 

???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...