Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W sumie to nie jest głupi pomysł, może zamkniemy forum i stworzymy grupę Whatsapp, Messenger lub Viber?

Jest fanpage, Instagram do ważnych wiadomości związanych z łowiskiem czy fundacją... Tutaj były też blogi i strona główna do najbardziej istotnych newsów, niestety mało kto lub wcale nie korzystał...

Po co to komu? ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róbta co chceta. Oby się sprawdziło. Może i Adriano ma rację że jestem stary i marudny. Nie wiem czy się odnajdę na tych nowych nośnikach. Nie zamierzam zakładać konta na twarzoksiążce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kana na discordzie, tam można zrobić dużo więcej i byłby subkanały na ważniejsze rzeczy.
 

Funkcjonalność forum, darmowe i bez problemowe.

 

Na FB czy whatappie czy innym telegrami jest jeden kanał i tam to by wyglądało jak jeden temat z tysiącem wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Forum, a w zasadzie portal, bo tak został zbudowany, to tysiące pustych godzin niewidocznych przy tworzeniu, planowaniu, a potem układaniu klocków. Nad całym projektem łącznie z łowiskiem, organizacją papierologią z fundacją, pisaniem "milionowym" postu, zbudowaniem łowiska (oczywiście nie robiłem tego sam) poświęciłem więcej czasu niż mojej normalnej pracy, w której od dłuższego czasu jakoś się nie odnajduję...

Trochę żal to wszystko zamykać, bo tysiące osób na fanpage czy instagramie - nośniki które są dzisiaj nieme nie powstały same, to było "skuteczne spamowanie" które zbudowało jakoś odbiorców w sieci...

W tym całym projekcie zabrakło jednego bodźca, optymalizacji pod google samego portalu dlaRyb.pl, tak aby można było wymienić zdania w większym gronie z ludźmi.

Pamiętam jak to planowaliśmy, zaangażujemy w projekt naukowców, wędkarzy, rybaków, urzędników, będziemy ponad podziałami....
Niestety się nie udało, a w zasadzie coś tam się też udało, bo i jest łowisko dość dobrze zarządzane z problemami ( moim celem było coś innego) jest Fundacja, która nie zbiera datków od darczyńców, tylko skutecznie broni się zezwoleniami, jest i portal, który mimo wszystko tematycznie jest czytany, a jednak z powodu braku nowych userów, nowych celów, może i zmęczeniem kłusownikami oraz "problemami" nad wodą, czas to wszystko zwinąć pod stół i zacząć żyć inaczej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, żeby nie bylo.

Kontaktu tutaj mi bardzo pasuje. Jest dostępny i przejrzysty, w każdej chwili można się cofnąć i poczytać czyjeś wcześniejsze głupoty, czy też policzyć przed zgłoszeniem do skarbówki i ile milicjant wyje.ał siana??? na kolejne wędki, których nie użyje, bo wcześniej zapomni gdzie je schował ?, ale przerażają mnie koszty z tym związane, szczególnie, gdy jest nas tu kilku. 

Nie znam formy finansowania tej całej imprezy, ale podejrzewam, że @Adolf  jest głównym sponsorem i z prywatnej kasy utrzymuje nasze pogaduchy , bo głupio mu nacisnąć czerwony przycisk w czarnej teczce i się od tego uwolnić. ?

Jeśli to prawda, to oczywiście to rozumiem, bo jest to masa roboty, która kiedyś wykonał/wykonali i wszystko poszło w piz.u????

Pisałem o messengerach przykładowo, bo i tak większość z nas jest w kontakcie po za forum ?

No może tylko do mnie nikt nie pisze ??? tylko Gruby ???

Arkadio teraz dwa słowa do Ciebie.

Wiek to tylko cyfra i mam głęboko w dupie ile rzeczywiście masz lat, bo to nie ma żadnego znaczenia ? Liczy się to ile lat mamy w głowie. Może czas się odmłodzić? I nie mówię tu o ogórkach na oczach, tylko popisać trochę farmazonów ? zobaczysz od razu będzie Ci lepiej ?

Jak już kiedyś pisałem, nie ma co być sztywniakiem, jeszcze wszyscy zdążymy ???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie o kasę w tym wszystkim chodzi Stefan ???

Ja mam luz, są żarty to są, rozumiem, że nie każdemu to pasuję, ale nie idą one osobiście... CPN się na Ciebie nie obraża, to mu cisniesz, taki już macie związek partnerski, nic na to nie poradzę ???

Bardziej po tych 7 latach dopadło mnie wypalenie... Jeśli ryb aktualnie nie łowię prawie wcale i nie tęsknię za tym to... ???

Co do Grześ się nie bój, wielokrotnie podkreślał, że ma sklep i ogrywa... Ja Go rozumiem, też kiedyś lubiłem mieć wszystko. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Adolf napisał(a):

Nie o kasę w tym wszystkim chodzi Stefan ???

Ja mam luz, są żarty to są, rozumiem, że nie każdemu to pasuję, ale nie idą one osobiście... CPN się na Ciebie nie obraża, to mu cisniesz, taki już macie związek partnerski, nic na to nie poradzę ???

Bardziej po tych 7 latach dopadło mnie wypalenie... Jeśli ryb aktualnie nie łowię prawie wcale i nie tęsknię za tym to... ???

Co do Grześ się nie bój, wielokrotnie podkreślał, że ma sklep i ogrywa... Ja Go rozumiem, też kiedyś lubiłem mieć wszystko. ???

Coś co uderza we mnnie mnie nie specjalnie interesuje bo spływa to po mnie jak woda po kaczce. Co innego jak to uderza w innych i wprowadza im zamieszanie.

 

Fantomasz czy jak mu tam ciągle nie przesłał mi Ceraty którą usilnie chcę mieć na półce. Sam nie dam 1k za kołowrotek na półkę więc może mi zasponsorować takiego zbieracza kurzu.

Mnie jedyne co ciśnie to guma w majtkach, łon to se może pomarzyć. ?

Nie mam nawet jego numeru telefonu, no w sume po co? Widzi mnie codziennie przez szybę: window shoper.

 

 

A że ryb nie łowię to wiadomo nie od dziś :P

 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś gość w łikend wygrał pół bańki u bukmachera, obstawiając mecze piłkarskie. Zgadnijcie o kim pomyślałem, czytając ten artykuł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...