Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, grych napisał(a):

Zajeżdżam wczoraj nad wodę, a tam zapałki nie można było wcisnąć. Nigdy nie było tak, żebym nie powiedział gdzie łowię, bo woda i tak weryfikuje wszystko, ale okazało się, że trzeba było oblizać się z niesmakiem i szukać sobie czegoś innego. Ostatecznie wylądowałem na zupełnie innym zbiorniku... Nie połowiłem, bo nie byłem przygotowany (zupełnie inna zanęta i zupełnie inne łowienie) no i po próbie wszystkiego łupem padło kilka okoni na glizdę (w tym jeden sporawy, 33cm). Tylko nie o to chodzi. Od kilku lat moim celem wypraw jest (była???) kameralna woda w Kępnie - "Na Wilku"; niewielka, cicha, mało uczęszczana, a tutaj takie coś :/  Tak, wiem - każdy ma prawo, ale... Echh nie ważne, napijmy się. Tak patrzę na Wasze połowy i ciśnienie mi skacze, że znowu mnie nie ma nad wodą 😂

  Dlaczego jestem taki marudny? Bo obecnie widzę, jak każdy chce przyjść "na gotowe", pytania typu: "gdzie?", "na co?", "w którym miejscu?". Wiecie ile frajdy daje wydreptanie swoich ścieżek i odcyfrowanie tajników zbiornika? Myślę, że Wy tak, ale młody adept wystawiania swoich kijów już nie. Tak, mam swoje lata, inaczej zaczynałem jak wielu dzisiaj. Wszechobecny internet, więcej wszelakiego sprzętu nie dopingują do tego, żeby zrobić coś samemu. To nawet nie jest lenistwo, to jak dla mnie 'konformizm' - idźmy za wszystkimi, bo tak jest łatwiej, po co pod prąd, znaleźć rozwiązanie samemu... Potem okazuje się, że nie ma gdzie łowić, bo "TU AKURAT RYBA BIERZE"  
  Gdyby tak wyłączyć wszystkie internety, co by ci wszyscy biedni wędkarze zrobili?

Może jestem jednak taki marudny, bo wlazła na mnie starość z buciorami i się na dobre rozgościła, może ja się nie znam, może to ma tak wyglądać...  Nie wiem.

Nie ważne, napijmy się, tym razem kawy (czarnej, gorzkiej) :D

 

łagodnie potraktowałeś temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grych napisał(a):

Nie ważne, napijmy się, tym razem kawy (czarnej, gorzkiej) :D

 

Z cukrem to najmniej, gorzka jest albo za słaba albo za kwaśna :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udałem się z Kubą na Targi- Zlot ProARMA do Lublina. Pojechaliśmy głównie aby zobaczyć nowe detektory i spotkać się z kilkoma celebrytami. Przy okazji można było zobaczyć trochę uzbrojenia RP oraz masę starych karabinów i nie tylko. Właściwie to detektorystyka była tylko na trzech stoiskach. 0c95ea39120bbcd74927707a09354065.jpgIMG_20230514_134454.jpgIMG_20230514_124510.jpgIMG_20230514_124542.jpgIMG_20230514_124506.jpgIMG_20230514_120536.jpgIMG_20230514_120522.jpgIMG_20230514_120300.jpgIMG_20230514_120200.jpgIMG_20230514_114937.jpgIMG_20230514_114946.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, widzę Leosia z syrenką na pancerzu.
No, cieszył się dużą popularnością. To był chyba jedyny "eksponat" z Wesołej.
Ps.@semi ,@suwi powiedzcie mi przy okazji co to za stopień wojskowy, taka jedna gruba belka?
Pierwszy raz coś takiego widziałem i to u kilku żołnierzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]elvis[/mention] a kto to te Celebryty? Nie widzę Antoniego
Antoni szuka
Koledzy poszukiwacze: Odyn i Golden Maniek oraz kilku innych Youtuberów i nie tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zrobili taki stopień starszy szeregowy specjalista Jeszcze nie kapral a już ch... j i zarobki prawie jak kapral 

Kiedyś specjaliści to było wąskie grono teraz każdy po 5 latach może być specjalosta

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...