Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poproś, żeby przepisali Ci Dormicum. Bierzesz 20 minut przed i luzujesz. Gorzej z jazdą kółkiem po wizycie. Ja jeżdżę, ale ja jestem jakiś nietypowy. 🙃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Bebzon napisał(a):

Poproś, żeby przepisali Ci Dormicum. Bierzesz 20 minut przed i luzujesz. Gorzej z jazdą kółkiem po wizycie. Ja jeżdżę, ale ja jestem jakiś nietypowy. 🙃

Ibuprom musi wystarczyć 😵💫😵💫😵💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz np. wrażliwe migdałki, czy odruch wymiotny, to ibu nie pomoże. 😀 A jeżeli masz jeszcze torbiel w szczęce do usunięcia, to pisz. Można palić po, tylko na szwach szczypie. Jak mi pewien magik robił kanałowo kła, to biegał po klinice za jakąś piątką, bo nie sięgał dna korzenia. Takie tam... dykteryjki 🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, Bebzon napisał(a):

Jeżeli masz np. wrażliwe migdałki, czy odruch wymiotny, to ibu nie pomoże. 😀 A jeżeli masz jeszcze torbiel w szczęce do usunięcia, to pisz. Można palić po, tylko na szwach szczypie. Jak mi pewien magik robił kanałowo kła, to biegał po klinice za jakąś piątką, bo nie sięgał dna korzenia. Takie tam... dykteryjki 🍻

Generalnie nie lubię gadać o chorobach i się na tym nie znam, nie biorę tab, nie badam się etc, jak mnie licho weźmie, to będzie spokój. Aktualnie od kilku miesięcy jest dieta 8/16 u fajnie oczyszcza mój organizm, tendencja spadkowa też jest i poprawa w zdrowiu, a że remontuję aktualnie szczękę to przeciwbólowe musza być

 Nie pije alko i Pepsi od trzech mcy, na zlocie też nie wypiję 😈😈😈 palić nigdy nie paliłem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.10.2023 o 15:12, Ostap napisał(a):

I cyk. Projekt ukończony. Cichy kompresor na potrzeby mojej nory. Mam pod stołem duży w sensie 25 l ale za głośny. Przerobiłem włącznik aby załączał się bez czekania aż ostygnie.




344a772cc0586a46f5bea76d1d447a6f.jpg8431d58fcc7f1878b403e9931174364d.jpgff3d3f33d5d25ed9b483934b1a5b7dc0.jpg

Po co kupowałem kompresor jak mogłeś mi zrobić za darmo jakbym ładnie poprosił :P

Brawo Ty!

 

 

Międzynarodowa przesyłka, ściemniają jak się da a ja głupi marnuje czas czekając na kuriera...

 

image.png.29b9e6531e96c35ac65f734c55032723.png

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś go trochę używałem bo akurat taka robota się trafiła. Jak cicho gra muzyka to tylko słychać strzał zaworu jak się włącza lub wyłącza. Kompresora nie słychać. Na razie ustawiony na 6 barów i w sumie wystarcza. 7 l to trochę za mała butla ale taka 2x większa to trzeba 2 takie kompresory bo jeden to za słaby i biłby z 8 min te 14 l. Ogólnie spoko ale teraz robiłbym 2x większy ;) W sumie mam drugą butlę i kompresorów kilka ale
pod stołem mam 25 l stanleya i można do grubszych tematów używać, tylko on głośny jak dziabeł.

Tylko spin!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2023 o 23:48, Grendziu napisał(a):

Generalnie nie lubię gadać o chorobach i się na tym nie znam, nie biorę tab, nie badam się etc, jak mnie licho weźmie, to będzie spokój. 

Myślimy i postępujemy podobnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślimy i postępujemy podobnie. 
Ja od miesiąca nie mogę się wyleczyć, jakieś gówno mnie nokautuje... Zero mocy, mega kaszel... Lekarz rozkłada ręce, mam odpoczywać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...