Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mav3rick napisał(a):
2 godziny temu, ArekH napisał(a):
Myślimy i postępujemy podobnie. 

Ja od miesiąca nie mogę się wyleczyć, jakieś gówno mnie nokautuje... Zero mocy, mega kaszel... Lekarz rozkłada ręce, mam odpoczywać...

Bakteria czy wirus? Ogólnie grzej się, jedz czosnek i zagryzaj cebulą oraz bierz witaminki.

Jakoś od paru ładnych lat nie choruję jak stosuję te proste tricki+ ruch na świeżym powietrzu. No chyba, że jestem jeszcze z dobrej, starej gliny :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu

Znalazłem kolejny multik dla Ciebie:

albo Shimano DC, albo Kastking co ma swoje DC albo.....

 

Żadnych pokręteł, ustawień hamulca rzutowego czy odśrodkowego. Takie mechaniczne DC.

Jedynie jest korbka, hamulec walki i zwolnienie szpuli :D Tego nie popsujesz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał(a):

A dobrze toną? 

I to jak... Sam ostatnio sprawdzałem telefonem czy pobiję @Grendziu  jednak nie wyszło, telefon odzyskałem :D 

Tylko trzeba było kupić nowy ale to już są nieistotne szczegóły :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 16.11.2023 o 13:51, NPC napisał(a):

@Grendziu

Znalazłem kolejny multik dla Ciebie:

albo Shimano DC, albo Kastking co ma swoje DC albo.....

 

Żadnych pokręteł, ustawień hamulca rzutowego czy odśrodkowego. Takie mechaniczne DC.

Jedynie jest korbka, hamulec walki i zwolnienie szpuli :D Tego nie popsujesz :P 

Proszę wstawić tematycznie takie posty, jest tutaj wyszukiwarka, jak wpiszesz multi... To wyrzuci sporo tematów 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja wczoraj z przyjaciółmi z czasów szkoły podstawowej i średniej... Piłem jakbym nigdy wcześniej nie pił od 17tej do 6tej rana... Zaliczyliśmy Barock w Poznaniu - rybomaniakom po części znany klub🥃🥃🥃

PXL_20231125_010605932.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś musiałem wziąć wolne, bo mi się syn w miniony weekend rozchorował, więc ogarniałem syna, chatę i w międzyczasie ukręciłem 45 feeder linków. W weekend uprzątałem garaż, a dokładnie robiłem porządek w koszykach klasycznych, kurde jest tego trochę, nie zdawałem sobie sprawy z ilości, jaką zgromadziłem, no ale nie o tym chciałem. Dzięki temu sprzątaniu koszyczków odłożyłem z Prestonów tych zwykłych agrafki z krętlikami, bo są dobrej jakości i dodawane do każdego koszyka, taki kilkudziesięcio centymetrowy wąż mi z nich wyszedł

20231205_124124.jpg.bcef0a29df2ca2ca09d58708f27aee65.jpg

Te agrafki wykorzystałem do feeder linków, oprócz nich mam zwykłe agrafki, których kiedyś nie trawiłem, a w feeder linkach się odnajdują po obcięciu końcówek, by nie plątały zestawów. Finalnie zrobiłem 45 feeder linków z plecionki,

20231205_152118.jpg.2bdbfcb513ef73a148388da81b7b8fbb.jpg

pozostaną jeszcze te z żyłek i będę gotowy do nowego sezonu, jeszcze tylko przyponów nakręcić pod zawody, bo gotowców do zwykłego wędkowania mi nie brakuje, więc trza je zużyć. Kiedyś już robiłem plecionkowe feeder linki, ale coś mi w nich nie pasowało, wolałem z żyłki sztywne, no ale te z pletki szybciej się robi, więc może się do nich teraz przekonam. Na focie widać 2 rzędy feeder linków, na górze są w długościach od 5 do 6,5cm i one mają być używane do dystansu, dolny rząd to feeder linki do pickerów oraz na rzekę 😉🍺🍻

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...