Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, suwi napisał(a):

Czasami każdy musi 

20240309_232611.jpg

Inaczej się udusi...

Właśnie wróciłem z imprezy, a że nie walę do upadu (nie te lata), to sobie o 3 w nocy otworzyłem Staropramena na krzepiący sen. 😉🍻

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Was i "zazdraszczam" - już nawet nie łowionych ryb, raczej pobytu nad wodami. Mniemam, że wszyscy zaczęliście sezon :D  tylko mnie czeka jeszcze co najmniej z miesiąc do pierwszego wypadu w tym roku. Kto wie, może będzie jak kiedyś, za młodu, że pierwszy wypad będzie w długi łikend majowy? (nie mogę się przeziębić, przemęczać, a poza tym prawie miesiąc L4, zus gotowy mnie jeszcze sprawdzić, to pierwsze L4 od ohohohhooohohoo albo i dłużej)  Wrrrrrrrrrrrrr Parę dni temu zrobiono mi zabieg zatok - zdecydowałem się prywatnie, (oj ile sprzętu bym za to mógł kupić, albo całkiem fajne auto), ale doszło do tego, ze średnio raz w miesiącu chorowałem. Ale, że złego diabli nie biorą, to mimo strachu (głównie przed narkozą) przebyłem i przeżyłem <jupii>  😀  Czas szybko zleci - mam nadzieję i już rybki drżyjcie 😎💪 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grych , szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
Ja na operację zatok się nie zdecydowałem, bo to zbyt bolesne i czasochłonne gojenie. Mieli mi poprawić przegrodę w nosie.
Miałem już wyznaczony nawet termin operacji.
Żona musi jakoś z tym żyć tzn.z moim chrapaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elvis napisał(a):

Mieli mi poprawić przegrodę w nosie.
Miałem już wyznaczony nawet termin operacji.
Żona musi jakoś z tym żyć tzn.z moim chrapaniem.

Błąd. Bądź facetem i zrób z tym porządek. Sam przeciągałem to kilka lat, ale w końcu  poszedłem na zabieg. Owszem swoje w szpitalu przeszedłem jednak efekt po zabiegu pokazał, że zwyczajną głupota było tyle czekać. Od kilku lat mam w końcu spokój i skończył się wieczny katar, zatkany nos i nieżyt oskrzeli.

Chrapanie nie przeszło 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd. Bądź facetem i zrób z tym porządek. Sam przeciągałem to kilka lat, ale w końcu  poszedłem na zabieg. Owszem swoje w szpitalu przeszedłem jednak efekt po zabiegu pokazał, że zwyczajną głupota było tyle czekać. Od kilku lat mam w końcu spokój i skończył się wieczny katar, zatkany nos i nieżyt oskrzeli.
Chrapanie nie przeszło
Fakt, katar mam non stop, problemy z zatokami też nie są mi obce. Jednak to zbyt wielkie poświęcenie, a efekt nie pewny. Dodatkowo wystraszyłem się słysząc o kilku przypadkach z poważnymi powikłaniami, więc zwyczajnie dałem sobie spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elvis napisał(a):

wystraszyłem się słysząc o kilku przypadkach

Dokładnie miałem tak samo. Nasłuchałem się i czekałem, żeby było tylko gorzej. Olej to i zadbaj o siebie. Nikt za ciebie tego nie zrobi.

Powodzenia 🙂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, elvis napisał(a):

Fakt, katar mam non stop, problemy z zatokami też nie są mi obce. Jednak to zbyt wielkie poświęcenie, a efekt nie pewny. Dodatkowo wystraszyłem się słysząc o kilku przypadkach z poważnymi powikłaniami, więc zwyczajnie dałem sobie spokój.

@grych zdrowiej..
@elvis za dzieciaka non stop miałem problemy z zatokami, wyciągnał mnie z tego laryngolog jakimiś zastrzykami w d... bez operacji. Pomógł mi na tyle dobrze, że w przyszłości "razem" pływaliśmy na Windsurfing-u gdzieś na naszych wodach, a same zastrzyki dostałem z 35 lat temu... Bóle były takie, że masakra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...