Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

A to dopiero początek
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103090,28024879,40-zl-za-kilogram-chleba-moze-nie-bedzie-ale-15-zl-to-tak.html#s=BoxOpImg9

Już jest źle, ale widać, że przejdzie zaraz przez nas taki lodowiec, że nie będzie co zbierać po....

Faktyczniej na rynku zaczyna czuć, że to początek największej ?.... w naszych nowożytnych czasach. 2008r do tego, to był pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przestawić i zacząć dietę "antycholesterolową" a tam trzeba jeść dużo ryb; jeśli ceny w sklepach będą szybować tak jak obecnie, możecie mnie zacząć nazywać mięsiarzem ;) Może w końcu karta zacznie się zwracać. Choć z drugiej strony jak patrzę na moje wyczyny, to może być różnie ???

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przestawić i zacząć dietę "antycholesterolową" a tam trzeba jeść dużo ryb; jeśli ceny w sklepach będą szybować tak jak obecnie, możecie mnie zacząć nazywać mięsiarzem Może w końcu karta zacznie się zwracać. Choć z drugiej strony jak patrzę na moje wyczyny, to może być różnie
Witaj w klubie
Ja już poczyniłem pierwszy krok i zapełniłem zamrażalnik.
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Semi napisał:

W końcu weekend, można w spokoju drineczka z wieczora przytulić.:EWBTE-min:

Mam to samo, dziś Wasze zdrówko, jutro w kierat i tak do piątku. Dziś light i odpoczynek, teraz siedzę z synkiem, później idę do warsztatu porobić zestawy, przypony itp, wtedy strzelę drina za "nasze" zdrówko ????

We wtorek mam na 14:00 do kieratu i rano planuję wypad za kleniem, dla tego muszę być gotowy. Wasze zdrówko koledzy, na 99,99% widzimy się na zlocie, bo mojej pani wytłumaczyłem co jest 5 a co 10, chyba zrozumiała, jak nie, to... ???

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, dziś Wasze zdrówko, jutro w kierat i tak do piątku. Dziś light i odpoczynek, teraz siedzę z synkiem, później idę do warsztatu porobić zestawy, przypony itp, wtedy strzelę drina za "nasze" zdrówko
We wtorek mam na 14:00 do kieratu i rano planuję wypad za kleniem, dla tego muszę być gotowy. Wasze zdrówko koledzy, na 99,99% widzimy się na zlocie, bo mojej pani wytłumaczyłem co jest 5 a co 10, chyba zrozumiała, jak nie, to...
Podpowiedz, może u mnie podziała. Tylko że w mojej sytuacji to że oboje pracujemy i dzidzia pod opieką.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, elvis napisał:

Witaj w klubie emoji23.png
Ja już poczyniłem pierwszy krok i zapełniłem zamrażalnik.

Jak coś, to granat na ryby też mam naszykowany. - co jak co, ale zdrowie musi być po mojej stronie ?

Edytowane przez grych
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...