Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. W sobotę ruszam na Mazury do miejscowości Grądzkie nad Jezioro Gawlik. Jezioro dzierżawi prywatny gospodarz. Czy ktoś może przypadkiem tam wędkował,lub wie na jakie ryby można tam zapolować? Będę łowił głównie na feeder , ale też spining z łodzi, którą mam do dyspozycji na miejscu. Z opisu wynika że jest tam sporo drapieżników, ale opis do rzeczywistości różnie się ma. Za wszelkie wskazówki z góry dziękuję.Screenshot_2022-07-04-13-30-29-598_com.google.android.apps.maps.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.07.2022 o 13:31, cygan786 napisał:

Witam wszystkich. W sobotę ruszam na Mazury do miejscowości Grądzkie nad Jezioro Gawlik. Jezioro dzierżawi prywatny gospodarz. Czy ktoś może przypadkiem tam wędkował,lub wie na jakie ryby można tam zapolować? Będę łowił głównie na feeder , ale też spining z łodzi, którą mam do dyspozycji na miejscu. Z opisu wynika że jest tam sporo drapieżników, ale opis do rzeczywistości różnie się ma. Za wszelkie wskazówki z góry dziękuję.Screenshot_2022-07-04-13-30-29-598_com.google.android.apps.maps.jpg

nooooooooo opowieści w necie nie zachęcają. pewnie łapać nie "umiom" i marudzą. dasz radę sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ostap napisał:

https://sklepdrapieznik.pl/echosondy/72851-echosonda-deeper-smart-sonar-chirp-2.html

 

Sprawdzi ktoś kto ma zniżkę w drapieżniku czy to wejdzie? Niby piszą, że nie ma na to rabatu....

U mnie wychodzi 1 519,05 PLN. Zdarza się, że niektóre produkty zwykłe upusty nie obejmują. Mi się wyświetla w tym przypadku, że jest 5% upustu, czyli nie obejmuje ten produkt moich 11% zwykłego upustu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...