Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Grendziu napisał:

O tym podatku słyszę od czasu kiedy zacząłem handlować nieruchomościami, nikt się nie odważył jak na razie, ale gdyby wszedł teraz lub za chwilę to bym się pewnie nawet nie zdziwił ?

Nie wszedł, bo by się spierdzieli z kasy sami ustawodawcy. Ale jakim problemem jest teraz postawić wakat wynikający z ponad pięcioletniego posiadania?

Jeszcze się zdziwicie, w jaki zawoalowany sposób Pinokio odbije sobie to rozdawnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Linek727 napisał:

Nie wszedł, bo by się spierdzieli z kasy sami ustawodawcy. Ale jakim problemem jest teraz postawić wakat wynikający z ponad pięcioletniego posiadania?

Jeszcze się zdziwicie, w jaki zawoalowany sposób Pinokio odbije sobie to rozdawnictwo.

A ja myślę, że październik a najdalej listopad, tych tam co... Na taczkach wywiozą po grubych zamieszkach w Wawie. Szczerze, nie chciałbym przejąć tej spóścizny i próbować w przyszłości tym zarządzać. Piszę na około, bo zaraz będzie ban,bo o polityce tutaj nie wolno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2022 o 16:21, Grendziu napisał:

A ja myślę, że październik a najdalej listopad, tych tam co... Na taczkach wywiozą po grubych zamieszkach w Wawie. Szczerze, nie chciałbym przejąć tej spóścizny i próbować w przyszłości tym zarządzać. Piszę na około, bo zaraz będzie ban,bo o polityce tutaj nie wolno...

Ja tak polecę z lekkiej atletyki: dobry start, słaby finisz. Teraz mają wejść obowiązkowe audyty energetyczne... Cóż... Szczerze pisząc, śmieję z tych wszystkich gównoburz. Boli mnie tylko niefrasobliwość w aspekcie suwerenności państwa. I to nie jest polityka, tylko moje konstytucyjne prawo do wolnego słowa.

Z innej strony - skoro tzw. polityka wżera się nawet w pizeddabljiu, to nie da się być apolitycznym. Pozostaje być tylko rozsądnym i powiedzieć: stary, tu ci poszło, ale tu się zesrałeś.

Moralność, przyzwoitość i uczciwość będą zawsze ponad prawem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te, cnota, jak się czujesz
Dziękuję, już lepiej.
Głowa nie boli, gorączki też już nie ma. Plecki też już nie dokuczają, choć odczuwam pewien dyskonfort i nie czuję się zbyt pewnie.
Byłem dzisiaj na dłuższym spacerze, bo musiałem załatwić kilka zaległych spraw, a także umówić się na wizytę kontrolną do neurologa i wychodzi na to, że jeszcze nie jestem w pełni sił.
Miałem zawroty głowy i dziwne zachwiania równowagi oraz szybko się zmęczyłem. Do domu wróciłem cały mokry.
Chyba za wcześnie na takie wycieczki.
Niestety od poniedziałku muszę wrócić do pracy.
67b6f3adb73d06c94fca3733fc51bcd0.jpg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: zmarł Pan Franciszek Pieczka. Dla mnie - jest to twardy koniec pewnej przechwalebnej epoki polskiej kinematografii. Kiedy myślę, że Św. Piotr znudziłby się tym siedzeniem na bramce, to Pan Franek godnie by go zastąpił, jeżeli nie lepiej.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Linek727 napisał:

Z innej beczki: zmarł Pan Franciszek Pieczka. Dla mnie - jest to twardy koniec pewnej przechwalebnej epoki polskiej kinematografii. Kiedy myślę, że Św. Piotr znudziłby się tym siedzeniem na bramce, to Pan Franek godnie by go zastąpił, jeżeli nie lepiej.

To ogromna strata dla nas wszystkich, wychowanych na starej komunie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ArekH napisał:

To ogromna strata dla nas wszystkich, wychowanych na starej komunie

Człowiek by chciał żyć jak najdłużej. Patrząc na rzeczywistość? Zaczynam nie żałować że moj czas mija. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...