Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.03.2023 o 17:39, Grzes77 napisał(a):

Treść pierwszą usunąłem, bo nie powinno się nic pisać w przypływie nerwów i wywlekać publicznie jakiś głupot.

Wczoraj miałem trochę czasu, więc nawiązałem feeder linków i trochę przyponów, kusi mnie już sezon otworzyć, tylko starość na tyłek chyba wchodzi, bo nie chce mi się marznąć. Jak nic się nie spierdzieli, to może w przyszłym tygodniu ruszę nad wodę, dobre by było, żeby chociaż z 10 na plusie była 😉😁🍻

Jest rozwiązanie: dobry kombinezon np. Prologic, Westin czy NorFin.

 

Grzesiek obrazek nie związany z Tobą, znaleziony w necie. Osobiście już stosuję inną wersję: nie kłócę się, nie spieram się, robię swoje i w D mam zdanie innych.

 

image.png.af426ec164e1ee8b07fa29647e4e6675.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, zmieniłem po raz kolejny robotę i na dzień dobry 10% podwyżki. Nie dość, że lepsza robota to jeszcze w starej pracy gdzie miałem wysokie wyniki "ale jak to? Dlaczego?"

To odpowiedziałem im: a pamiętacie jak pytałem się o podwyżkę? Na to dostałem ją ale w innej firmie.

No i są w czarnej D ale to już nie mój  problem.

 

Pamiętajcie! Nie chcą dać wam podwyżki? Szukajcie innej roboty gdzie wam ją dadza.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby dobrze się wiodło, gratulacje. Dlatego ja nie przywiązuję się do miejsc, dzisisj jestem tu, jutro będę tam gdzie będzie mi lepiej.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2023 o 12:31, NPC napisał(a):

No i stało się, zmieniłem po raz kolejny robotę i na dzień dobry 10% podwyżki. Nie dość, że lepsza robota to jeszcze w starej pracy gdzie miałem wysokie wyniki "ale jak to? Dlaczego?"

To odpowiedziałem im: a pamiętacie jak pytałem się o podwyżkę? Na to dostałem ją ale w innej firmie.

No i są w czarnej D ale to już nie mój  problem.

 

Pamiętajcie! Nie chcą dać wam podwyżki? Szukajcie innej roboty gdzie wam ją dadza.

Widzisz 4 miesiące temu i ja się cieszyłem z przejścia do jak to wtedy określiłem "elyty", jednak się okazało, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. W nowym miejscu większe możliwości, perspektywy, większa kasa, super ludzie, przez pierwsze 3 miechy light, a w ostatnich 3 tygodniach byłem gościem w domu wyrabiając ponad 60 nadgodzin. Coś za coś, no i nie mam czasu by wyskoczyć na ryby. Ze starej pracy ciągle naczelnik namawia mnie na powrót dając 2 stówki podwyżki, no i teraz sam nie wiem co robić, muszę się zdecydować, mam na decyzję jeszcze dwa miesiące, jednak nie będę długo przeciągał i obawiam się, że wybiorę rodzinę, a nie "karierę", czyli chyba wrócę na stare śmieci. Gdyby syn był starszy, gdyby żona nie miała własnego biznesu, to bym robił "karierę", bo się w "wielkim świecie" sprawdziłem i przyjęto mnie bardzo dobrze.

Tobie życzę sukcesu, kasa to jednak nie wszystko, mimo tego, jest bardzo ważna 😁😉🍻🍾

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Grzes77 napisał(a):

Widzisz 4 miesiące temu i ja się cieszyłem z przejścia do jak to wtedy określiłem "elyty", jednak się okazało, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. W nowym miejscu większe możliwości, perspektywy, większa kasa, super ludzie, przez pierwsze 3 miechy light, a w ostatnich 3 tygodniach byłem gościem w domu wyrabiając ponad 60 nadgodzin. Coś za coś, no i nie mam czasu by wyskoczyć na ryby. Ze starej pracy ciągle naczelnik namawia mnie na powrót dając 2 stówki podwyżki, no i teraz sam nie wiem co robić, muszę się zdecydować, mam na decyzję jeszcze dwa miesiące, jednak nie będę długo przeciągał i obawiam się, że wybiorę rodzinę, a nie "karierę", czyli chyba wrócę na stare śmieci. Gdyby syn był starszy, gdyby żona nie miała własnego biznesu, to bym robił "karierę", bo się w "wielkim świecie" sprawdziłem i przyjęto mnie bardzo dobrze.

Tobie życzę sukcesu, kasa to jednak nie wszystko, mimo tego, jest bardzo ważna 😁😉🍻🍾

Jakkolwiek nie zrobisz, będziesz żałował. Ale ja bym już wydeptał stare kapcie do końca 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bebzon napisał(a):

Czasem mnie sentymentalnie pociągnie i żegluję po necie. Właśnie sobie uświadomiłem, co mam w piwnicy 🤣

 

oglądam często i gęsto. wyjmij z piwnicy i na..............j. 

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bebzon napisał(a):

Czasem mnie sentymentalnie pociągnie i żegluję po necie. Właśnie sobie uświadomiłem, co mam w piwnicy 🤣

 

Ksantypa w piwnicy trzymasz? :)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak apropo trzymania w piwnicy/garażu.

Polecam Darwinów, bo nie ma lepszych filmików na Youtubie!

 

Apropo bzdurów to @elvis co ty masz za colmica, że se 100 metrów pykasz?

Bo pytałem @Bolo o Horizony ale cena mnie przeraziła ....

 

I jakoś tak niewinniw pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak apropo trzymania w piwnicy/garażu.
Polecam Darwinów, bo nie ma lepszych filmików na Youtubie!
 
Apropo bzdurów to [mention=4]elvis[/mention] co ty masz za colmica, że se 100 metrów pykasz?
Bo pytałem [mention=2063]Bolo[/mention] o Horizony ale cena mnie przeraziła ....
 
I jakoś tak niewinniw pytam
Colmikiem to ja ledwo 85 m sięgam , nowe chodzą po 1.5k
Setkę sięgam Flagmanem Legend 3.9/150g za niespełna 300
Teraz myślę o Haldorado by Dome team feeder 395 LC
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...