Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, elvis napisał(a):

@grych , szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
Ja na operację zatok się nie zdecydowałem, bo to zbyt bolesne i czasochłonne gojenie. Mieli mi poprawić przegrodę w nosie.
Miałem już wyznaczony nawet termin operacji.
Żona musi jakoś z tym żyć tzn.z moim chrapaniem.

Zrobili mi to pod narkozą i oprócz tego że soczyście rzuciłem sobie mięsem jak się obudziłem, nic więcej się nie stało dziwnego ;)  Słyszałem, że można to zrobić w znieczuleniu miejscowym, ale może w operacji, bez wycinania polipów, czy innych takich. U mnie wszystkie zatoki przynosowe musiały być dobrze "spenetrowane". Mój duży nos się na coś przydał, bo to wszystko tamtędy się odbywało 😀🤣


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wróciłem do domu bo nie zdążyłem się ogolić przed stomatologiem... I mandat 300zl za prędkość🫤🫤🫤

Nawet terminal mają aby od razu płacić!!! Ja p....🤬🤬🤬 Co za Państwo 🤐🤐🤐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Ja p....🤬🤬🤬 Co za Państwo

Łamiesz przepisy i walisz focha?🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Sopotu
Messenger_creation_90a8d4f2-ee41-4fe1-a109-8c522f5c187a.jpeg.94144077c198e99c4015cffefcd1cbc2.jpeg
Suwi ale wiesz, że jest marzec i to nie Egipt?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 20:51, Splot napisał(a):

Suwi ale wiesz, że jest marzec i to nie Egipt?
 

Wiem dlatego musiałem wejść popływać 😊 W Egipcie nie było by tej przyjemności co w POLSKIM Morzu Pora roku jest bez znaczenia  liczy się dobra zabawa 🤭

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bebzon temat co prawda wykasowany, ale nawiązując, ja nie jestem pewny czy młodzież teraz skojarzy termin temperówka. Tak jak przestaje kojarzyć termin książka. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W temacie myjek:

Padło na Nilfisk Premium 190-12 Power. Trochę to dziwne, że silniejsza 200 ma aluminiową głowicę. Wziąłem więc z mosiężną. Kranzle o sensownych parametrach to jednak gruba zośka w portfelu, a - niestety - mam jeszcze sporo wydatków domowych, o reszcie nie wspomnę. 

W sobotę potestuję. Mam nadzieję, że mi korki nie będą wyskakiwać 🤣

Edytowane przez Bebzon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...