Skocz do zawartości

Sprawdzone czeskie i węgierskie przynęty i zanęty - ranking


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na zlocie miałem przy sobie Chytila, Swestka i Skunk shit. Proponowałem to większość jęczała że i tak ma swoich sporo.
A teraz jacy chętni. 

Że niby co? Że niby nikt nie chciał?
Schowałeś głęboko w torbie, by nikt nie widział. Jedyne co widziałem w Twoim arsenale oprócz grochu i kukurydzy to przynęty Bartka z FB no i żółty dumbells.
Kogo jak kogo, ale Ciebie bym nie podejrzewał. Tym bardziej po tym jak nas uraczyłeś domowym smalcem od Anuli. A był pyszny.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Elvis napisał:


Że niby co? Że niby nikt nie chciał?
Schowałeś głęboko w torbie, by nikt nie widział. Jedyne co widziałem w Twoim arsenale oprócz grochu i kukurydzy to przynęty Bartka z FB no i żółty dumbells.
Kogo jak kogo, ale Ciebie bym nie podejrzewał. Tym bardziej po tym jak nas uraczyłeś domowym smalcem od Anuli. A był pyszny.

Jakoś Karol chciał i dostał.  Odwdzięczył się kulkami Trapera. Teraz sobie pogadajcie.

A może i było grubo momentami. Ale chłopcy, pamięć mi jeszcze nie szwankuje. Wiozłem to specjalnie by podać pod dyskusje. 

Co do smalcu Anuli? Racja Danielu. I tu twój błąd. Może zamiast żarciem, trza było słuchać przyjaciela. :P:D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam!!! Widzisz, ja z kolei jak piję to nic później nie pamiętam, dlatego jadłem a nie piłem. Naprawdę nie przypominam sobie sobie o tym byśmy odmawiali kwestię przynęt. Najwyraźniej muszę zmienić menu, bo to mi nie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Elvis napisał:

Przepraszam!!! Widzisz, ja z kolei jak piję to nic później nie pamiętam, dlatego jadłem a nie piłem. Naprawdę nie przypominam sobie sobie o tym byśmy odmawiali kwestię przynęt. Najwyraźniej muszę zmienić menu, bo to mi nie służy.

Za mało czasu było i za krótki  zlot był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Karol chciał i dostał.  Odwdzięczył się kulkami Trapera. Teraz sobie pogadajcie.
A może i było grubo momentami. Ale chłopcy, pamięć mi jeszcze nie szwankuje. Wiozłem to specjalnie by podać pod dyskusje. 
Co do smalcu Anuli? Racja Danielu. I tu twój błąd. Może zamiast żarciem, trza było słuchać przyjaciela.   

Ja tam kulek nie chcę, ale do smalcu adres do przesyłki mogę podać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, mav3rick napisał:


Ja tam kulek nie chcę, ale do smalcu adres do przesyłki mogę podać :D

Serwowany jest tylko w domowym zaciszu u Arka w domu oraz jako tradycja na zlotach "dla Ryb", więc tylko pomarzyć możesz i szykować się na kolejną imprezę :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwowany jest tylko w domowym zaciszu u Arka w domu oraz jako tradycja na zlotach "dla Ryb", więc tylko pomarzyć możesz i szykować się na kolejną imprezę

Nie do Ciebie pisałem, więc nie wtrącaj się mądralo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...