Skocz do zawartości

Sprawdzone czeskie i węgierskie przynęty i zanęty - ranking


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
6 minut temu, mav3rick napisał:

Jeśli gdzieś przy granicy by takie kulki były to ja mogę po nie pojechać, zawsze by była okazja piwa przywieźć :D

To ja bym poprosił kulki czeskie ważone w piwie ze smalcem B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wczoraj okazało się, że mam w sklepie trochę czeskich przynęt, najwięcej kupiłem kukurydzy Cukk tak chwalonej przez forumowiczów. Smaki to: waniila, miód z czymś tam, ochotka i zielona kukurydza. Czy się sprawdzi, nie mam zielonego pojęcia.
Kupiłem także orzech tygrysi w słoiku Cukk oraz jak na zdjęciu soft pellets o smaku scopex.

Sam jestem ciekaw czy naprawdę są lepsi od naszych producentów i czy oraz lepsi od Angoli :P

 

kukk2.jpg

czech.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zastrzeżenie mam do tej Qq ochotkowej. Jeszcze nie słyszałem by ktoś ją chwalił. Sam ją też mam i nic jeszcze na nią nie złowiłem. No, ale co kraj to inne ryby.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zastrzeżenie mam do tej Qq ochotkowej. Jeszcze nie słyszałem by ktoś ją chwalił. Sam ją też mam i nic jeszcze na nią nie złowiłem. No, ale co kraj to inne ryby.....

To samo spostrzeżenie, dwie trzy ryby na kilkanaście wypadów. Najlepszy dla mnie był czosnek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony moge tylko polecic cukk.

Zarowno dipy ktore znam kilkanascie lat , jak i kuku

Zanety dopiero zakupilem potestuje w przyszlym roku,

Z kuku polecam miodowke , czosnek , tutifruti , truskawke

Ale co dziwne przez tyle lat kukurydza cukk wymiatala inne tak w tym sezonie jaxon powalil cukk i to na leb.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony moge tylko polecic cukk.
Zarowno dipy ktore znam kilkanascie lat , jak i kuku
Zanety dopiero zakupilem potestuje w przyszlym roku,
Z kuku polecam miodowke , czosnek , tutifruti , truskawke
Ale co dziwne przez tyle lat kukurydza cukk wymiatala inne tak w tym sezonie jaxon powalil cukk i to na leb.....

A Maćku, czy aby Jaxon nie jest dystrybutorem CarpZoom? Jeśli chodzi o zanęty raczej to na pewno, bo widziałem na własne oczy zanętę Jaxon produkowana przez CarpZoom. Kuku Cukk ma chyba Traper. Z tym, że nie mam pewności. W każdym bądź razie ta Trapera też jest z Węgier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...