Jump to content

Strona dlaRyb.pl wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego portalu. Więcej informacji

Grendziu

Wodne potwory

Recommended Posts

ArekH

Nie wiedziałem gdzie wstawić, więc wstawię tutaj, bo potwór to nie zawsze olbrzym. Już chyba 2, lub 3 rok z rzędu łowię Lina na klubowym stawiki w stylu "Anorektyk" Ryba tam jest dokarmiana, myślę że robactwa w mule nie brakuje bo inne gatunki sobie radzą. Co Linowi nie pasi? @Kotwic zacznij Mi się tu wymądrzać. Poproszę. 

TimePhoto_20190413_140951.jpg

• Like 1

Hotpoint

W zimę pościł.

Druga sprawa: ten ma 14 cm, więc jeszcze nie zdążył przypakować :39icon:

• Haha 2

ArekH

Ty , Tyyy! Wesołku, zważaj sobie. >:( :P

• Haha 1

Hotpoint

Rzeczywiście muszę się zastanowić co tu pisać, bo mnie jeszcze drużyna gorzowiaków odwiedzi pekaesem :39icon:

Sorki za offtopa, ale w sobotę byłem w GW i jadąc przez miasto zastanawiałem się gdzie tu łowią moi "jeszcze wirtualni" kumple z forum ;)

• Like 1

ArekH

Nie w mieście. Musisz szukać ciut na zachód. :champagne-2010:

Kotwic
3 godziny temu, ArekH napisał:

Nie wiedziałem gdzie wstawić, więc wstawię tutaj, bo potwór to nie zawsze olbrzym. Już chyba 2, lub 3 rok z rzędu łowię Lina na klubowym stawiki w stylu "Anorektyk" Ryba tam jest dokarmiana, myślę że robactwa w mule nie brakuje bo inne gatunki sobie radzą. Co Linowi nie pasi? @Kotwic zacznij Mi się tu wymądrzać. Poproszę. 

TimePhoto_20190413_140951.jpg

W sumie to dobry wątek, bo ten linek to taki wodny potwór. :P

Ale bez dokładnych oględzin ciężko coś wyrokować.
Lin rzeczywiście wygląda na bardzo wychudzonego.
Może to być efekt defektów genetycznych (ale tu, polecam Mostqa, on ze zdjęcia potrafi genotyp rozpoznać :D), ja aż taki dobry nie jestem.:P
Niestety, lin taki jak na zdjęciu, może być też chory, czy to pasożyty: przywry, nicienie i tasiemce, czy też choroby wirusowe czy bakteryjne.
Jest też opcja, że lin ma trudności z pobieraniem pokarmu: uszkodzony pysk, uszkodzony układ zębów gardłowych i żarna.

Jeśli złowisz kolejnego podobnego chuderlaka, to dzwoń, poprzez telefon zrobimy kilka obserwacji, choć ichtiopatologiem nie jestem.

• Like 2

Tench_fan
Dnia 15.04.2019 o 19:25, Hotpoint napisał:

Rzeczywiście muszę się zastanowić co tu pisać, bo mnie jeszcze drużyna gorzowiaków odwiedzi pekaesem :39icon:

Sorki za offtopa, ale w sobotę byłem w GW i jadąc przez miasto zastanawiałem się gdzie tu łowią moi "jeszcze wirtualni" kumple z forum ;)

Jak będziesz miał plany wędkarskie w okolicach Gorzowa to daj znać.

Swoją drogą mając pod nosem jezioro Barlineckie, choć nie tylko, do nas raczej się nie zapuszczasz.

Choć w sumie to nawet blisko.

Już kiedyś pisałem do @mav3rick, że z chęcią odwiedzę Barlinek ( który lubię) na jakieś pogaduchy.

• Like 1

Hotpoint

W swojej karierze raz zapuściłem się z łódką do samego GW. Zwodowalem się na Admirze i kilka godzin przetrolowalem po mieście ;).

Do tego parę razy zaliczyłem Grabino i to w sumie wszystko w waszej okolicy.

Reszta to raczej własne śmieci.

Tench_fan

Byłem ze dwa razy na Grabinie. Właściwie go nie znam.

Troszkę tam wędkował Bartek - @Zola67