Skocz do zawartości

Strona dlaRyb.pl wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego portalu. Więcej informacji

Feeder transporter

Zaloguj się, aby obserwować  
  • wpisy
    9
  • komentarzy
    12
  • wyświetleń
    2156

O blogu

Tu będę Wam transportował swoją skromną wiedzę ,doświadczenia .

Mam nadzieję że komuś się przyda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wpisy w tym blogu

stas1

Przygoda z Feeder Bait

  Witam

Nie jestem wędkarzem wyczynowym, który odwiedza wszystkie zawody, jestem zwykłym moczykijem, który lubi spotkania z innymi nad wodą. Z tego powodu dwa trzy razy w roku postanowiłem odwiedzić zawody komercyjne na komercyjnych łowiskach. Jak do tej pory to łowiłem na Odrze i ulubionych kanałach odrzańskich jakich we Wrocławiu nie brakuje. Picker, feeder i zasiadki płociowo leszczowe z dobrymi skutkami do czasu kiedy moje wody nie zostały skopane przez buldożery i zamienione w kanał burzowe.

Moja ulubiona zatoka została ogrodzona i sprzedana prywatnemu właścicielowi i wstępu nie ma SKANDAL a przecież to woda PZW do którego należę i płacę składki.

   Trzeba szukać alternatywy. Pojechałem na Rybomanię do Poznania i tam spotkałem kolegę Bartka z Feeder Bait, pooglądałem, porozmawiałem:beer1: i zaczęło się.

Teraz jestem członkiem Feeder Bait Team i zostałem początkującym zawodnikiem, zachciało mi się na stare lata:D. Zacząłem testować produkty FB, co nie było dla mnie łatwe, przestawienie się z moich mieszanek popularnych na rynku na zanęty o najwyższym poziomie, inne składy, inne namaczanie wszystko inne, ale próbuję. Pierwszy start na zawodach w moim kole przyniósł niespodziewany dla mnie efekt, pierwsze zwycięstwopuchaar wiosny belona 021.jpgpuchaar wiosny belona 025.jpg

stas1

Nowy sezon otwarcie 2016

Witam w wiosennej odsłonie mojego wątku :P,jutro pierwsze starcie w tym sezonie po chorobie.Przygotowałem parę rarytasów i nowy dip zobaczymy co będzie,nowy kij Dragona express quiver 40 i nowa Daiwa laguna będą  miały chrzest.
Nowe otwarcie 2016

jok.jpg

big jok.jpg

mc karp.jpg

dragon.jpg

laguna.jpg

stas1

Krzesło" ala korum"

Lubię grzebać i majsterkować, a nie wydawać dużej ilości hajsu na rzeczy bardzo drogie.

Tym razem wykorzystałem stary podest do tyczki i stary fotel karpiowy. Przeszedł kilka modyfikacji, ale sprawdził się doskonale. Często strome zbocza nad rzeką nie dają szans na wygodne rozstawienie stanowiska. Oto moja, taka skromna propozycja.

k1.jpg

k3.jpg

k4.jpg

k5.jpg

k2.jpg

stas1

Wózek transportowy

Często brakuje nam rąk, manele  wędkarskie są ciężkie. Kręgosłup daje popalić, a na łowisko daleko. Często w ulubione miejsca jest zakaz wjazdu. Dzicz, komercja. Wózek transportowy może być alternatywą do produkcji sklepowych, tzw. hand made - mała propozycja mojego projektu, prawie gotowa.

Kilka fotek z prac, pamiętajcie, to jeszcze nie koniec.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

7.jpg

8.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

26.jpg

25.jpg

111.jpg

Zaloguj się, aby obserwować  

Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99
×

Ważne informacje

guest_terms_bar_text_value