Skocz do zawartości

Jaki rodzaj dumbells na włos


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Jeszcze do niedawna śmierdziuchy u mnie nie działały, by na grudniowych zasiadkach zrobić robotę. Szczególnie po zmroku. Jestem zwolennikiem teorii, że za dnia kolor ma większe znaczenie niż zapach, ale ten nie jest też bez znaczenia. Dlatego będąc na Rybomanii zakupiłem kolorowe śmierdziuchy od Ringersa(jeden zapach różne kolory i kształty). Mam też kilka z innych firm jak Lorpio czy Drennan. Obie są godne polecenia. I co najważniejsze w rozsądnej cenie. Tandem Baits nie mam- jeszcze. Choć pewnie niebawem zagoszczą w moim arsenale, a bynajmniej jakiś nowy booster.

Najbardziej uniwersalny jest kolor żółty i pomarańczowy (czerwony).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Drennnana mi się sprawdziły bardzo średnio w tamtym roku. Tandem Baits mam niemal cały zestaw, bardzo fajnie pachną, jeszcze lepiej wyglądają kolorystycznie i są w małych opakowaniach, niestety wczoraj oblały pierwsze testy, tak samo ja Dumbbellsy Ringers - trudno jest wyrokować, bo wczoraj na nic rybki nie brały. Po cały sezonie pewnie będę mądrzejszy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak z własnego doświadczenia człowiek na kupuje towaru unosi się go plerach i tak czasem jest kicha.

Nie będę cyniczny sam obecnie mam koło 50 przynęt w wymiarze 8-10mm - trzy pudła taskam nad wode do tego około 40 w wymiarze 12-15mm kolejne pudło

także na zasiadkę jest co nosić

Srednio statycznie na 50 przynęt 10 jet łownych 5 to kilery także sam wiem po sobie że trzeba dużo testować mieć rozeznanie jaka woda , jaka pora roku , jakie ryby , jakie zestawy etc. można by mnożyc

Jedno jest pewne nie my decydujemy kiedy rybka coś wciągnie tylko ona my cierpliwie musimy czekać na ten moment - to prawda że kusimy , staramy się ale to bardziej przypomina totolotek.

Wiele zależy od przygotowanie , wiedzy , umiejetności  - i na pewno nie dajcie się ogupić tzw. kilerami bardziej to działa na zasadzie nowości ryby nie znaja składu i pracy nowych przynęt ale jak się obędą z nią to znów trza szukać i kase wydawać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Tutti i ananas drennana ma i też nie biorą. Przetestowałem wszystko... I chyba powoli mam alergię na nowości

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ringers Orange? Raz mi dał efekt,całkiem niezłe na stawku. Ale następne trzy wyjścia na zero. Na Odrze ? 3 wyjazdy,Jeden Leszcz ponad kilo.Na razie nie mam zdania co do tej przynęty,jeśli o skuteczność idzie.
Dumbellsy Drennana. Mają coś w sobie. W kilku miejscach stosowane, coś tam przeważnie siadło. Nie stosuję F1. to są 6stki. Kupuję 8-10mm. Smak i zapach identyczny!

Nie posiadam Drennanowskich,Crab& Krill. I choć już niby nie zamierzałem zakupić. Te mnie jeszcze męczą!

Mam natomiast Scopex. Walą mi szpachlą budowlaną!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Arek mam crab&krill drennan. Podaruj sobie te myśli. Szkoda czasu i kasy moim zdaniem kolegi.

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...