Skocz do zawartości

Sklep z odzieżą "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Sklep z odzieżą "dla Ryb" powstał we współpracy z firmą:
 

Haftdlaciebie
ul.Kanałowa 18
89-511 Cekcyn 
nip: 851-291-46-06S
regon: 320122586

email: haftdlaciebie@wp.pl   tel. 793 415 998 

Sklep powstał na zasadzie wykorzystania elementu DROPSHIPING-u. Oznacza to, że zamówienie składane u Nas w sklepie zostaje przekazywane online do firmy współpracującej, ona po zaksięgowaniu wpłaty u siebie (konto wyświetli się przy końcu zamówienia) przygotowuję dla Was odpowiedni projekt dostępny w naszym sklepie i wyślę do Was dane zamówienie.

Dlaczego DROPSHIPING w projekcie "dla Ryb" - po  pierwsze Fundacja "dla Ryb" jako podmiot, który musi rozliczać się z fiskusem nie musi angażować własnych środków w towar, jedynym ryzykiem jest odpowiednia skuteczna promocja. 

Cena końcowa nie ma wpływu na zamówienie od klienta kupującego. Państwo zamawiając nasze koszulki, bluzy, polary inne gadżety wspierają mimo wszystko Fundację "dla Ryb". Fundacja od firmy współpracującej otrzymuję darowiznę od zamówienia, która w 100% trafia na konto Fundacji "dla Ryb".

Link z wszystkim produktami dostępny tutaj - nie obsługuję go tapatalk. Proszę używać przeglądarek internetowych.

https://dlaryb.pl/store/category/1-odzież-wędkarska-dla-ryb/



Sklep z odzieżą "dla Ryb" w przyszłości może zostać moderowany w celu ułatwienia zamówienia. Prosimy w komentarzach podać kolor produktu oraz wielkość produktu.
Sklep internetowy z czasem będzie poszerzał swoją ofertę, jedną niezmienną będzie haftowane logo Fundacji "dla Ryb" na każdym produkcie (np logo na piersi, koszulek, bluz, polarów, kamizelek)

Prosimy o pytania i odpowiedzi w tym wątku, oraz ewentualnie bezpośrednio pod nr tel. 61-307-99-99 lub e-mial: sklep@dlaRyb.pl

W przyszłości planujemy poszerzyć nasze działania o różne produkty na podobnych zasadach. Wszystkich producentów prowadzących sprzedaż detaliczną bezpośrednia zachęcamy do współpracy - TEAM "dla Ryb".

Ps. Poprzedni wątek skasowałem bo zrobił się niezły sajgon.

Poniżej kilka przykładów odzieży w sklepie  z haftowanymi projektami.



cerva.jpg
elvis 1.jpg
bluza niebieska kangur dlaryb przod bez nick.jpg
koszulka dlaryb biala plecy.jpg
kamizelka czarna dlaryb plecy.jpg
polar military dlaryb plecy.jpg
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Próbowałem dziś naprawić to co popsułem. Wdrożyłem w pierwszym etapie niepotrzebnie ponad 70 produktów (osobno każdy kolor) dziś rodzaje odzieży są połącząne kolorystycznie, pewnie jest tam sporo błędów w edycji, ale z czasem to przerobię.

Na specjalną prośbę @stas1 zostały wykonane naszywki  z rzepem i bez rzepa. Aby wszystko było widoczne to wielkość naszywki musi mieć ponad 10cm.

Cena bez rzepu to 12zł sztuka, a 15zł z rzepem - duże logo sporo igły...

czarna naszywka dlaRyb.jpg

biala naszywka dlaRyb.jpg

Cały sklep z odzieżą dostępny tutaj:
https://dlaryb.pl/store/category/1-odzież-wędkarska-dla-ryb/

A już wkrótce kolejne niespodzianki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, cygan786 napisał:

Widziałem te niespodzianki FB. Na razie 6 pozycji. Będzie więcej?

No masz i zdradził niespodziankę. O.o

Będą wszystkie produkty FB i osobny wątek, na tą chwilę mamy małe problemy techniczne aby to zapiąć.

Bardzo ważna informacja, produkty można łączyć tylko i wyłącznie wokoło jednego producenta. Np. Nie można łączyć koszulki i np pelletu FB. Ale koszulkę, z bluzą i polarem już tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

No masz i zdradził niespodziankę. O.o

No masz. A się narobiło. Wsadził do sklepu,w oczy oślepia i pretensje. :P

Ale dobrze że będzie pełna oferta FB. Czekam na kolejne "niespodzianki" .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Mam pytanie techniczne ile może być produktów w jednej paczce.Chce zamówić trochę tego wszystkiego i dzieli mi na dwie przesyłki i oczywiście przesyłka nie przekracza 30 kg. Jest możliwość aby wszystko wysłać w jednej paczce czy nie. Nie mam zamiaru płacić 72 pln za 9 rzeczy które chce kupić. @Grendziu wiesz coś na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Kubik napisał:

Mam pytanie techniczne ile może być produktów w jednej paczce.Chce zamówić trochę tego wszystkiego i dzieli mi na dwie przesyłki i oczywiście przesyłka nie przekracza 30 kg. Jest możliwość aby wszystko wysłać w jednej paczce czy nie. Nie mam zamiaru płacić 72 pln za 9 rzeczy które chce kupić. @Grendziu wiesz coś na ten temat.

Tak pojdzie jedna paczka calość ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Kubik jest propozycja od @Elvis aby jedna koszulka była typowo zawodnicza w jednym kolorze POLO - może się uda :221_see_no_evil: choć, hmmmm ja się po prostu dostosuję i nic nie powiem :)
Jak zrobisz / zrobicie zamówienie to ja z @Elvis też coś domówimy i przyjdzie jedną paczką :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...