Skocz do zawartości

Konkurs FUNDACJI "dla Ryb" i firmy HaftDlaCiebie.pl z odzieżą wędkarską


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

A) NAGRODA GŁÓWNA dla zwycięzcy to bluza typu Kangur z logo "dla Ryb" wykonana przez HaftDlaCiebie.pl

PRZYKŁAD

bluza czarna kangur dlaryb plecy.jpg
bluza czarna kangur dlaryb przod.jpg

B) II miejsce - koszulka z krótkim rękawkiem

PRZYKŁAD

koszulka dla ryb niebieska plecy.jpg
koszulka niebieska dlaryb przod.jpg
C) III miejsce - naszywka z LOGO "dla Ryb"

PRZYKŁAD

czarna naszywka dlaRyb.jpg


SPONSORZY GŁÓWNI:

haft logo.jpg
bez kliknij.jpg

 

Regulamin konkursu odzież "dla Ryb" 

I.  Organizator konkursu:

1. Organizatorem konkursu odzież "dla Ryb" zwanego dalej „Konkursem” jest portal wędkarski dlaRyb.pl, oraz firmą HaftDlaCiebie.pl  zwani dalej „Organizatorami”.


II.   Patroni i Sponsorzy

1. Fundacja "dla Ryb", HaftDlaCiebie.pl

III.  Tematyka konkursu:

Wybierz jedną z nagród A); B) lub C) i napisz w tym wątku dlaczego chciałbyś ją otrzymać.
 

IV.  Uczestnicy konkursu.

Konkurs  odzież "dla Ryb" adresowany jest do wszystkich którzy zamieszczą w stosownym dziale na portalu dlaRyb.pl informację, która jest opisana w punkcie III.

V.  Zgłaszanie prac.

1. Zgłoszenie na stronie dlaRyb.pl. (w tym wątku) wpis musi zawierać minimum trzy zdania.
2. Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie trzy wpisy.
3. Zgłoszenia prac będą przyjmowane do 28 stycznia 2017 r.
4. Prace niespełniające wymogów regulaminu konkursu zostaną odrzucone.
5. Zgłoszenie wpisu do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
Zamieszczenie wpisu na portalu dlaRyb.pl musi być autora wpisu, nie kopiowane. Autor udziela Organizatorowi nieodpłatnej i bezterminowej licencji na publikacje wpisu przez Uczestnika Konkursu na stronie www Organizatora. Przekazanie prac konkursowych oznacza jednocześnie, że nie będą one zagrażały ani naruszały praw osób trzecich, w szczególności nie będą naruszały ich majątkowych i osobistych praw autorskich, oraz że osoba przekazująca prace konkursowe ma zgody osób, w przypadku zdjęć, których wizerunki utrwalono na fotografiach, i uprawnienia do wyrażania zgody na wykorzystanie tych wizerunków w zakresie opisanym w punkcie 6 powyżej. W przypadku wystąpienia przez osobę trzecią z roszczeniami wynikającymi z tytułu naruszenia praw określonych powyżej osoba przekazująca zrekompensuje Organizatorowi, jako wyłącznie odpowiedzialna, koszty poniesione w związku ze skierowaniem przeciwko niemu roszczeń odszkodowawczych, zwalniając Organizatora od wszelkich zobowiązań, jakie powstaną z tego tytułu.

 

VI.  Rozstrzygnięcie konkursu:

 

1. Wszystkie wpisy nadesłane do Konkursu podlegają ocenie Organizatora.  
2. Spośród nadesłanych prac Organizator wybierze  trzy prace.
3. Decyzja Organizatora jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich uczestników Konkursu.
4. O decyzji Organizatora nagrodzona osoba zostanie powiadomiona na łamach serwisu dlaRyb.pl
5. Rozstrzygnięcie Konkursu oraz ogłoszenie wyniku nastąpi w dniu 30 stycznia 2017r.

6. Wysyłka nagrody nastąpi do 14 dni roboczych.

 

VII.    Nagrody:

A) 1.Zwycięzca Konkursu otrzyma bluzę typu KANGUR z haftowanym logo FUNDACJI "dla Ryb" na piersi oraz z dużym logo haftowanym na plecach i NICKIEM wykonaną przez firmę HaftDlaCiebie.pl

B) 2. Osoba Która Zajmie drugie miejsce otrzyma koszulkę z krótkim rękawem z haftowanym logo FUNDACJI "dla Ryb" wykonaną przez firmę HaftDlaCiebie.pl

C) 3. Osoba która zajmie trzecie miejsce otrzyma naszywkę haftowaną FUNDACJI "dla Ryb" wykonaną przez firmę HaftDlaCiebie.pl

 


VIII.  Postanowienia końcowe:
 

1. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej dlaRyb.pl oraz fanpagu "dla Ryb"
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy prawa polskiego.
3. Konkurs nie jest „grą losową” w rozumieniu ustawy z 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. Nr 68, poz. 341, z późn. zm.).
4. Zgłoszenie udziału do Konkursu i zarejestrowanie się na forum dlaRyb.pl jest jednoznaczne z przyjęciem przez uczestnika Konkursu warunków niniejszego regulaminu.
 

ZAPRASZAMY
AAAa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram A/B, dlaczego ja?  Mam 15 lat wędkuje od 5 roku życia i bardzo chciał bym taka odzież nosić na moich wyprawach, fajnie było by nosić logo takiej fundacji z swoim imieniem. Mam zasade C&R.

Edytowane przez Nicholas Cebula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wybieram A. Byłem dzisiaj na targach w Mysłowicach i widziałem "na żywo" Wasze prace. Wykonanie pierwsza klasa, naprawdę, nawet mój syn, którego trudno zadowolić, powiedział że chciałby właśnie taką czarną bluzę z logiem. Fajnie byłoby mieć bluzę ze swoim imieniem, a poza tym, wiadomo że czarny wyszczupla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wpadła w oko propozycja nr1,mianowicie buza z kapturem. Dlaczego??  Powód jest bardzo prosty ;) Lubię miec pewność ze nie zmarznę na nocnych zasiadkach, i bedzie mi na pewno bardzo cieplutko, a dodatkowy podpis sprawi ze nie pomylę bluzy z bluzą mojego wędkarskiego kompana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram nagrodę kryjącą się pod literką A - a dlaczego? O tym już za chwilę!
Wędkuję od małolata, kiedy to pierwszą wędkę dostałem od swojego taty, ale dopiero od paru lat zająłem się tym na poważnie i wtedy właśnie odkryłem prawdziwą frajdę i radość z przebywania nad wodą, walki z rybą i dumy, gdy uda mi się wyciągnąć jakiś fajny okaz, ucałować, zrobić fotę i wpuścić z powrotem do wody. To jest najlepsze uczucie jakiego może doświadczyć wędkarz - nieważne, czy profesjonalista, czy dzieciak, dopiero rozpoczynający swoją przygodę z łowieniem. Chciałbym propagować szacunek wobec ryby i dbanie o wodę, nasze wspólne dobra i dlatego właśnie wybieram jako nagrodę bluzę FUNDACJI "dla Ryb" wykonaną przez firmę HaftDlaCiebie.pl. Posiadam już koszulkę Fundacji i często spotkani wędkarze zaciekawieni pytają skąd ją mam, czym zajmuje się portal dlaRyb.pl - a ja wtedy mogę łatwo nawiązać kontakt, opowiedzieć i zarazić innych tym, czym się zajmujemy - czyli przede wszystkim szerzeniem "no killing", dbaniem o wodę i tereny jej przyległe, propagowaniem świadomego wędkarstwa... bez koszulki dlaRyb.pl nie byłoby to możliwe. Niestety jak wiadomo bywają u nas i chłodniejsze dni ("sorry, taki mamy klimat"), kiedy to koszulkę z bólem serca przykrywam zwykłym polarem bądź bluzą... Niewątpliwie super byłoby, gdybym również wtedy mógł dumnie nosić na sobie nasze logo w widocznym miejscu! I dalej propagować cele naszej fundacji. PS. A tak zupełnie poza tym... to po prostu zajeb**cie dobrze mi w ciemnej zieleni  :D:P

Edytowane przez suwi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Acha w konkursie wkradły się dwa małe chochliki z datą, poprzednia była do 17.01.2016 to był błąd miało być 27.01.2017 - z góry przepraszam za zamieszanie. Konkurs trwa do 27.01.2017!!! :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym otrzymać nagrodę B. Co prawda posiadam już koszulkę z logiem dlaRyb i zakładam ją na każdy wyjazd na ryby by promować Fundację  i z tego względu chciałbym być szczęśliwym posiadaczem nowego modelu. I dodatkowo w moim ulubionym kolorze niebieskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugą nagrodą na którą zawiesił bym oko, jest propozycja B. W upalne dni lata przy bardzo wysokich temperaturach ,nasze plecki i ciało narażone są na poparzenia słoneczne. Koszulka którą proponujecie świetnie by nas przed sloneczkiem chroniła. A mało tego dumnie prezentowała by nasze imię, nazwisko, czy nawet nick. Uważam ze taka indywidualna nazwa na naszych ubiorach wędkarskich to świetny pomysł, i jeśli tylko jest szansa by ją wygrać to z miłą chęcią "powalczę" o nią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przyszedł czas na trzecią nagrodę, mianowicie naszywke fundacji. Oczywiście tez bardzo mi sie podoba i juz widzę jak dumnie się prezentuje, i rozsławia fundację gdziekolwiek bym na rybkach nie był. Szczerze mówiąc oczami wyobraźni widzę ją naszytą na moim pokrowcu na wędeczki. Byłby to znak rozpoznawczy ze złapane przeze mnie rybki mają sie dobrze i oczywiście całe i zdrowe wracają do wody ;) Czego oczywiście chciałbym uczyć młodych dopiero zaczynających przygodę z wędką miłośników tego pięknego hobby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...