Skocz do zawartości

kleszcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Niestety nie miałem takiej możliwości dla trabucco, ale miałem okazję dla dotknąć sztyce jak i kosz firmy Garbolino, niestety nie kupiłem w lokalnym sklepie gdyż sprzedawca zachował się dość niecodziennie.. dialog wyglądał mniej więcej tak:

sprzedawca: i co kupujesz?

ja: nie ukrywam że na tą chwile się rozglądam, ale.. (tutaj miał być mała anegdotka o tym że mam jedną na oku na allegro, ale chyba jednak byłbym zainteresowany tym produktem jak tylko jeszcze sprawdzę pobliskie sklepy; byłem już w 90% zdecydowany)

sprzedawca:  to na cholerę mi głowę zawracasz? jak chcesz se pooglądać to idź do innego sklepu!

Wyszedłem, niestety żaden inny sklep nie miał posiadał nasadowych jedynie teleskopowe którymi nie byłem zainteresowany.

Kupiłem na Allegro i nie przepłacam dodatkowo za koszta przesyłki, a sprzedawca lokalny właśnie stracił klienta.

 

Dzięki wszystkim za zainteresowanie, jak tylko przyjdzie nabytek zapewne pochwalę się w temacie zakupowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa i adres sklepu i opisz go na internecie :) 

W Giżycku mamy też jeden sklep do którego idzie się jak musi :) nie mają o niczym pojęcia a jak sprzedaje gość nie kobieta to nie można o obsługę się doprosić bo TV ogląda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myślę że niejeden już się naciął na Pana sprzedawce, słyszałem o nim kilka historii, lecz do tej pory nie miałem z nim takiej sytuacji. 

Tymczasem czekam za kurierem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, 

Przymierzam się do zakupu sztycy oraz kosza. Jak na razie  wybrałem sobie kosz z firmy daiwa i sztycę teleskopowa matrixa. Nie wiem tylko jaką długość powinna mieć sztyca (3/4m) i czy lepsza będzie nasadowa, czy teleskopowa. Będzie ona służyła do podbierania mniejszych ryb od leszczyka do karpia max.4kg. Do większych okazów mam podbierak karpiowy.

sztyca:

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/siatki-kosze-podbierakow-oraz-sztyce-matrix/21275-sztyca-matrix-telescopic-landing-net-handle-4m.html

kosz:

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/kosze-do-podbierakow/20525-kosz-do-podbieraka-daiwa-airity-float-net-50x40cm.html

Może coś doradzicie? :) 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sztyce mam podobną chyba :champagne-2010: Daje radę, ale powyżej 5kg uważałbym... Co do kosza nie potrafię doradzić, sam ze swoich nie jestem zadowolony. Ostatnio używam podbieraka SG składanego, mimo, że jest dedykowany na drapieżniki to daje radę z karpiami. A podobierak karpiowy Fiume czeka na lepsze czasy....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...