Jump to content

Wiosenne wędkarstwo


Grendziu
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Wiadomo, że sezon tuż tuż, bo zaczyna się od Rybomanii w Poznaniu. Ale tak naprawdę nie mogę się już doczekać pierwszej wyprawy z fedeerem nad wodę. Pewnie to będzie jezioro Czarne. Korci mnie też zalew Mielimąka, może jezioro w Margoninie, czy też wyprawa z @ArekH nad Odrę. Pewnie też komercja, a w tym Ługi Wałeckie czy też Carpshop Lakes i mocniejsze karpiowanie.

Czekam także na wspólne wypady w formie zabawy z kolegami na zawody zloty, podkreslę zabawy, bo nie o wynik w wędkarstwie mi chodzi, tylko fajna atmosferę. Chciałbym także spotkać się gdzieś nad wodą z @MacAir i jeśli zdrowie dopiszę to zejść pod wodę i pływać w niej jak najdłużej:champagne-2010:

Najbardziej to chyba czekam już z utęsknieniem na pierwszą żywą rybę, jakiegoś leszcza, dużą płoć czy też wiosennego lina. Wiosna, czyli marzec i kwiecień to czas gdy rodzi się życie każdego poranka, to też czas gdy staram się łowić jak najwięcej białorybu.

Maj, tego już nie wiem, czy to będzie tylko spinning z łodzi czy gdzieś też feeder. Sezon zapowiada się niesamowicie, byle czas pozwalał i zdrowie dopisywało:mauvaisepeche:

Link to comment
Share on other sites

Czekam na te pierwsze wiosenne roztopy na jeziorach, gdy można w słońcu zapolować na rybki wszelakie.
W tym roku chyba nawet wcześniej sezon rozpocznę, bo na wodach PZW. No i jest nadzieja, że znów czasem wybiorę się na rzeki, których mi ostatnio w zezwoleniu brakowało.

Oczywiście, łowię po swojemu, bat dobry na wszystko, czy to polowanie w litoralu czy przepływanka.
Oby tylko czasu i zdrowia wystarczyło. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • Administrators

Wiosnę mamy w pełni 20 ruszymy wszyscy nad wodę. A ja bardziej od koronawirusa boję się suszy i na stałe zmian klimatycznych w naszym kraju. Jeśli rolnicy dostana po d... To wszyscy to odczujemy. 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25876571,na-lubelszczyznie-jak-na-pustyni-susza-i-silny-wiatr-powoduja.html#s=BoxOpImg3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...