Skocz do zawartości

Podnóżek


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukując torbe znalazłem coś takiego 79632de06b7ff295cd94c3c301541c06.jpg
Całkiem o tym zapomniałem, a to bardzo istotny element podestu.

Tak patrzę na to i muszę się spytać.

Nie pęknie to? Jaka jest szerokość i wysokość?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a99e0bfb71d20cf4ed37ec1338451699.jpg9fe35a21c5195760f537a4ad401f4bcd.jpg2a07548ea6c1c0f3d52a8c677018212f.jpgd41598fcc49cb34c4b2288d8ae9cddf3.jpg
Napiszę tak: tego się nie da ruszyć !!!
Ps. W ostatniej chwili nastąpiła zmiana koncepcji i to była bardzo dobra decyzja, choć poprzednia też nie była zła.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cukierki, cukierki, szeleszczą im papierki ;)

Dobrze to wygląda!

Podnóżki już u mnie w piwnicy dawno czekają pospawane. Goły podnóżek waży prawie 4kg
Nie ma możliwości go przegiąć czy odkształcić. Rama główna z profilu 50x40x3 r3, niezniszczalny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga!!! Jest!

Chyba nadal jestem w szoku jak to wyszło.

Nogi 25-tki nawet nie drgną. Nie było możliwości by zrobić test z ramieniem, ale jestem bardziej niż pewien, że będzie dobrze. Sam fotel i jego nogi chodzą niczym ...po pustym sklepie. Natomiast podnóżek jest bardzo stabilny. Ostap mocno się starał by go poruszyć i nic z tego, a swoje waży. Tak więc po raz kolejny jestem mega dumny z naszego wspólnego projektu.

To nie jest jeszcze pełną wersja, bo będą inne nogi tzn. muszę jeszcze wytoczyć tulejki redukcyjne do stopek, będą inne pokrętła i pozostaje drobna kosmetyka. Tak więc być może za tydzień lub dwa podnóżek będzie już kompletny.

Teraz myślimy nad fotelem, bo Cuzo marnie wypada przy naszych wyrobach...09e7c773bedcb25648ca7fac8a991a8d.jpg

Ps. Planowany koszt to około 60zł +flaszka dla spawacza

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...