Skocz do zawartości

Sonik s4 commercial feeder


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odwiedziłem jeden z ulubionych sklepów Baitbox prowadzonych przez K,Charmuszko i A,Walczaka. Wiadomo to jeden z najlepszych sklepów i cóż pokusili i skusili nabyłem dwa piękne kije, matowo czarne i ozdobami czerwonymi ,widoczny oplot na całej długości ,progresywna akcja przechodząca w parabolę ,korkowo duplonowa rękojeść dobrze leży w ręce. To nie klucha jakich u mnie wiele to będzie kij do zadań specjalnych. Nigdzie ich nie widziałem być może mam jeden z pierwszych, chciałem coś pod mocne karpie i dalekie leszzcze ,chyba znalazłem,Trzy szczytówki 1-2-3oz dają wiele możliwości, mam nadzieje ,testy rzeczno komercyjne niebawem.

Tylko gdzie znajdę 2m pokrowiec

DSC01700.JPG

DSC01701.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Stanisławie kusisz, kusisz :) Chciałbym je kiedyś sprawdzić z moją DAIWA COMMERCIAL FEEDER i zrobić jakieś testy i porównanie, bo parametry i design bardzo zbliżone :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Jaka jest waga takiego kija? A ceny? 

79 Funciaków kolego :) Przydałby się jakiś film z pracy tego kija, bo jeśli będzie na Rybomanii to będę go mocno oglądał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, stas1 napisał:

200gr

 

Czy jest dostępy już z opisem i ceną online po Polsku? Gdzieś na sklepie, jeśli tak, proszę o link :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Grendziu napisał:

Czy jest dostępy już z opisem i ceną online po Polsku? Gdzieś na sklepie, jeśli tak, proszę o link :champagne-2010:

Nie widziałem nigdzie, w opisach czeskich Nikla są, nie wiem może Baitbox będzie miał w Poznaniu bo oni sprzedają sonika karpiowego, ale spytam Krisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanisławie kusisz, kusisz  Chciałbym je kiedyś sprawdzić z moją DAIWA COMMERCIAL FEEDER i zrobić jakieś testy i porównanie, bo parametry i design bardzo zbliżone

 

A czy aby nie planujesz się pozbyć tej Daiwy, bo jak dobrze pamiętam to nie jesteś z niej zadowolony. Co innego Y'N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...