Skocz do zawartości

Sonik s4 commercial feeder


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
48 minut temu, Elvis napisał:


A czy aby nie planujesz się pozbyć tej Daiwy, bo jak dobrze pamiętam to nie jesteś z niej zadowolony. Co innego Y'N

Żartujesz, na moje leszczaki jest idealna:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz, na moje leszczaki jest idealna

Sam jesteś leszcz. To jest wędka dla wędkarzy, a nie dla.....
Widzę, że muszę przeprosić się z Browningiem i to na stałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to bym się gniewał, ale właśnie cena mnie trzyma na dystans. Wiesz taka miłość platoniczna. Jednak niebawem są Walentynki , a ja romantyk to kto wie ...

Teraz , mam w głowie coś do dalekich rzutów np.Black Viper II z tej mocniejszej wersji

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis ,mnie w Poznaniu raczej nie będzie, poczekaj podejdź do Baitboxa i obejrzyj tego Sonika,wiesz że ja jetem maniak browninga ma ich z siedem sztuk, ale warto no i cena jest dobra w granicach 350-400, jakby nie było to nowość

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz,już się o tym przekonałem na zawodach,muszą być co najmniej dwa kije tej samej wagi tak samo uzbrojone wszystko tak samo,jeden plączesz drugim łowisz,jeden wyciągasz z wody odstawiasz drugi zarzucasz,na zawodach nie wolno tracic czasu

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak dobrze, że dla mnie wędkowanie to czysta przyjemność, bez napiniki i presji o wynik  czas. Nawet jeśli będę musiał kiedyś startować jeszcze, to tylko i wyłącznie na luzie. Stasiu podziwiam, za profesjonalizm. :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis ,mnie w Poznaniu raczej nie będzie, poczekaj podejdź do Baitboxa i obejrzyj tego Sonika,wiesz że ja jetem maniak browninga ma ich z siedem sztuk, ale warto no i cena jest dobra w granicach 350-400, jakby nie było to nowość

To smutna wiadomość, bo byłem w stanie specjalnie dla Ciebie zostać na niedzielę, by się choć na chwilę spotkać, a tak będę się musiał Grendziową .... obejść i wracać przed czasem.
Ps. Z pewnością zajrzę obejrzeć te Soniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...