Skocz do zawartości

Zawody wędkarskie z Kubikiem


Kubik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.04.2017 o 17:12, Grendziu napisał:

Dobrze było, Brawo Ty 0warunki były masakryczne. Jeśli mogę spytać, to za co koleś dostał punkty karne?

Zapomniał zabrać dokumenty a mieliśmy kontrolę. Według regulaminu dns. Warunki atmosferyczne był arcy ekstremalne. Tak wiało ze masakra. Po 40 min. Trzęsłem się jak galareta. Wynik który osiągnąłem uważam za sukces. Pierwszy raz byłem na tej wodzie no i pierwszy raz zawody feederowe. Popełniłem kilka błędów które poprawie najważniejsze że wiem jakie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2017 o 18:39, stas1 napisał:

opowiadaj o błędach

 

1.Ustawiłem się twarzą do wiatru (wiatr targał szczytówka jak opętany a na zmianę było za późno) 

2. Zasugerowałem się bardzo drobną rybą i tak przygotowałem zanętę okazało się że można było wyselekcjonować troszeczkę większe rybki.(brak treningu na wodzie, musisz zobaczyć aby wiedzieć)

3.Z powodu silnego wiatru nie mogłem cyklicznie rzucać w miejsce nęcenia gdzie były najlepsze brania.

4. Są i dobre strony zestaw który zbudowałem rewelacja zastosowanie 2 krętlików nie skręca przyponu.

 

Wiec jak widać szkolne błędy które niestety w ostatecznym rozrachunku robią różnice. Obiecuje poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20170422_130954.thumb.jpg.dd26f8b0ef050dcaf32dc2e2d27ddbf9.jpg20170421_082112.jpg.d4075ba13f55fcdd916280f9f473ace7.jpg.1318352c987702f2498d5035b07896cb.jpg

Przed skrętką zastosowałem MS Range a na końcu bezposrednio do przyponu cralusso. I w ten sposób uzyskałem dwa krętliki. Tak sobie to wymysliłem i zadziałało. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...