Skocz do zawartości

Zawody wędkarskie z Kubikiem


Kubik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, ArekH napisał:

Kubciu drogi. Moja wiedza na nic tobie na zawodach.Ja, strasznie grubo łowię. Tam zawsze miałem w plecy. :( Tu Stasiek by pomógł bardziej. Ode mnie, dłuższe przypony będą na miejscu. W mocnym nurcie, grubość żyłki to nie problem. W zastoisku, idź cieniej. Mam trochę mało wolnego w sierpniu. Ale jak by Ciebie i Łysego interesował jeden dzień, to zapraszam nad Oderkę. 

Bardzo chętnie przyjade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stas1 napisał:

hehe Stasiek by się przydał

Oj przydal jak łapie na tyczke to nie ma problemów jak nie mogę to sa schody bardzo trudny odcinek Warty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stas1 trening wypadł genialnie patent pierwsza klasa przez 4 godziny złapałem w granicach 8 kg ryb. Pełny nadziei na niedzielne zawody praktycznie nic nie zmieniałem w zestawie ale jak to bywa trening nie ma nic wspólnego z zawodami.W zawodach byłem 4 w sektorze i zły na siebie bo spuściłem bardzo dużo ryb podczas holu. Zabrakło mi zaledwie 400g na drugi wynik w sektorze. Stasiu bardzo dziękuję za podpowiedz.Zauważyłem jeden problem mianowicie im krótszy kij tym gorzej się łapie a tak po za tym rewelka.:champagne-2010:Miejsce które wylosowałem nie było za specjalne. Po mimo nie dosytu jestem zadowolony biorąc pod uwagę zastraszającą ilość bonusów w postaci 2kg leszczy u pozostałych wędkarzy.

20170806_082913.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Gratulacje Robert! :) Wędkowanie na rzece w mojej ocenie to chyba już "wyższy" etap wędkarskiego rzemiosła. Byłem w sobotę w Gorzowie i poszedłem nad Wartę zobaczyć jak łowią tyczką w nurcie. Łowiłem tyczką, ale poczułem się głupio jak patrzyłem na nich i pamiętam swoje wędkowanie :) Jeszcze raz gratulacje!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jazzriba napisał:

Gratulacje Robert! :) Wędkowanie na rzece w mojej ocenie to chyba już "wyższy" etap wędkarskiego rzemiosła. Byłem w sobotę w Gorzowie i poszedłem nad Wartę zobaczyć jak łowią tyczką w nurcie. Łowiłem tyczką, ale poczułem się głupio jak patrzyłem na nich i pamiętam swoje wędkowanie :) Jeszcze raz gratulacje!

Dzięki Przemek. Problem polega na tym że u mnie tyczką  nie można łapać taki regulamin z mojego punktu fajnie ponieważ trzeba odkurzyć bolonki,feedery i co tylko się da i dlatego liga jest bardzo atrakcyjna bo musisz być naprawdę wszechstronnym wędkarzem aby odnieść końcowy sukces .:beer-chugger:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...