Skocz do zawartości

Wygodnie siedzieć, to podstawa


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Ostap napisał:

Na sig podczas jednej dyskusji la'mer który podobno pomaga przy produkcji drugiej wersji przepraszał i pisał, że będzie fotel za miesiąc. Później wszystkie posty które krytykowały cuzo zostały usunięte. Co zresztą jest tam standardem emoji6.png

Poważnie? Czytuję to forum i nie mam najlepszego zdania o Mario, ale o taki nieobiektywizm, to bym nie podejrzewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza konkursem Dominiku. Mam spawarkę w warsztacie. I jakoś tam na bieżąco kleję niemal na co dzień. I nigdy bym nie popisywał się wyzwaniami z kimś, kto sam mi pisze że nie czuje się mocny w temacie. Dla przykładu. Ja nie podejmę się wyzwania rowerowego z twoją osobą. Jeżdżę sporadycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, stas1 napisał:

Zapomniało sie jak takie mieściło się w chlebaku

pol_pl_Highlander-Krzeslo-Turystyczne-Taboret-Skladany-Oliv-6689_1.jpg

Stachu. Nadal mam coś takiego w szufladzie. Rok produkcji? Coś pod koniec lat 70tych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ArekH napisał:

Tak poza konkursem Dominiku. Mam spawarkę w warsztacie. I jakoś tam na bieżąco kleję niemal na co dzień. I nigdy bym nie popisywał się wyzwaniami z kimś, kto sam mi pisze że nie czuje się mocny w temacie. Dla przykładu. Ja nie podejmę się wyzwania rowerowego z twoją osobą. Jeżdżę sporadycznie. 

No tak, ale my to amatorzy spawania. Jak to robią spece, to wymagajmy.

Ja spawam strasznie słabo, w sumie tylko MigoMatem umiem. Elektrodą nie idzie mi w ogóle, choć próbowałem kilka razy. Wiem jednak jak rozpoznać dobry spaw i wiem, że moje rowery są dobrze pospawane :) Polak potrafi, jak chce (mam jeden rower z Niemiec, moja perełka, ale Polskie nie odbiegają od normy).

Nie rozumiem więc, że Cuzo może być kaszaną, bo Polak potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuzo Dominiku kaszaną nie jest. Ale ichni podnużek wystawiony na Targach, już tak. Ja również uważam że Polak potrafi. I zawsze naszego bronił będę, jeśli tylko warte tego będzie. 

Co do spawania. Spawam przeważnie elektrodą. Nie mam migomatu, ale chciałbym. Kiedyś nawet gazowo radziłem. Teraz, nie odważył bym się. Mam Polski rower. Służy mi 15 lat. Osprzęt Shimano, fakt. Ale sama konstrukcja i podzespoły? Bez zarzutu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jakub_wr napisał:

Jakby kto namierzyl korum x25 to dajcie znać.  Jeszcze można posiedzieć na f5r przez wiosnę ale gadżeciarstwo się włącza i nie wiem ile wytrzymam :)

Co z tym gadżeciarstwem Jakubie? Z ciekawości pytam. Chyba mi coś umknęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...