Skocz do zawartości

Wygodnie siedzieć, to podstawa


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ArekH napisał:

Cuzo Dominiku kaszaną nie jest. Ale ichni podnużek wystawiony na Targach, już tak.

Pomysł mają super. Jednak jak mówicie, że spawy są średnie, to mnie dziwi. nawet, jak tylko w podnóżku. Zresztą u nas na detale się patrzy, bo każdy wie jak wygląda spawarka. Nie to co Korum w Anglii :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:champagne-2010: Ale i u nas zaczyna się zatracać status rękodzieła i zdolności manualnych. Naród ciut odbija finansowo od dna i robi się leniwy, ale też brakuje mu czasu na rękodzieło. Zaczniemy kupować wszelkie, nawet najprostsze usługi jak inne, bogate kraje Europy. Nie poczytaj mnie za Snoba. Ale ja mam kurewsko rozwinięte zdolności manualne. Mój dom, fachowca jeszcze nie widział. Może dlatego tak wygląda? ;) Moi chłopcy, są przeciwieństwem. A mają niemal po 30 lat. Chyba coś zaniedbałem w wychowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieć, albo być :)

Albo robimy coś sami i zachodnie firmy nas olewają, albo jak zachód nie potrafimy zmienić rolki papieru w kiblu i wszystko kupujemy. Przez co producenci są nam bardziej przychylni z cenami :)

Edytowane przez Dominik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale my to amatorzy spawania. Jak to robią spece, to wymagajmy.
Ja spawam strasznie słabo, w sumie tylko MigoMatem umiem. Elektrodą nie idzie mi w ogóle, choć próbowałem kilka razy. Wiem jednak jak rozpoznać dobry spaw i wiem, że moje rowery są dobrze pospawane Polak potrafi, jak chce (mam jeden rower z Niemiec, moja perełka, ale Polskie nie odbiegają od normy).
Nie rozumiem więc, że Cuzo może być kaszaną, bo Polak potrafi

A czy aby rowery (ramy) nie są spawane metodą Tig?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Saturday, February 25, 2017 o 23:13, ArekH napisał:

Co z tym gadżeciarstwem Jakubie? Z ciekawości pytam. Chyba mi coś umknęło. 

No wiesz, kolejny gadżet. Niby mam na czym siedzieć a już myślę jak tu sobie jeszcze dogodzić.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam pstrykłem dla @Ostap. Parasol to Anaconda Nubrolly 2,60m. Jak na moje potrzeby naprawdę spory. Jak już pisałem, dobrze że nie kupiłem wersji 3.05m. Tak wygląda luźno dostawiony do Cuzo.

IMG_20170228_120916.jpg

IMG_20170228_120933.jpg

IMG_20170228_121001.jpg

IMG_20170228_121012.jpg

IMG_20170228_121201.jpg

IMG_20170228_121227.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...