Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@stas1 kiedy wyłączyłes? Byly prowadzone pracę na bazie danych, jak będę w domu sprawdzę spójność.

Pozdrawiam Adam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stas1 napisał:

Nie działa,wczoraj usunąłem z 500 powiadomień a dziś juz mam ze 20 choc niby zablokowałem,nie chcę wystarczy że zaglądam tutaj

Na pewno Cie Stachu źle zrozumiałem. O.o Zabrzmiało, jakbyś nam łaskę robił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o

16 minut temu, stas1 napisał:

Pyskaty się zrobiłeś

Przykro mi Stachu to czytac. Ja ciebie nie obrazam. Powiadomienia na mail, zaleza od ustawienia profilu konta. tam mozna to skorygowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ze @stas1 skonfigurowaliśmy powiadomienia, myślę że zgodnie z jego oczekiwaniami. Dla potomnych, przechodzimy do swojego konta który znajduje się w prawym, górnym rogu; wybieramy Ustawienia konta,  

Zrzut ekranu 2017-02-23 o 20.09.37.png

następnie po prawej stronie mamy Ustawienia powiadomień,

Zrzut ekranu 2017-02-23 o 20.09.48.png 

w tym miejscu mamy możliwość wyłączenia lub włączenia powiadomień via mail jak i w panelu.

58af3ac3aa561_Zrzutekranu2017-02-23o20_23_45.png.12e96020b97c47ac9a08ed314b3c9d8f.png

 

przechodzimy niżej :

Zrzut ekranu 2017-02-23 o 19.49.20.png

 

W przypadku problemów, zachęcam do kontaktu z poziomu forum jak i e-mail na adres admin@dlaryb.pl 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pozostał mi jeszcze problem edycji postów, która usuwa zawartość wpisu cytowanego. Już to rozwiązuje, będę wdzięczny za cierpliwość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. To nie jest to nasza wina, tylko jakiś błąd systemu. Piszę z Adamem. To nasz nowy Admin i Informatyk. Chłopak robi co może by ogarnąć system. Ale wiadomo że nie wszystko na raz.  Ja sobie wrogów nie szukam. Mam cCiebie za forumowego kolegę z 3 For. Dlaczego mi to robisz? Jestem otwarty na krytykę, ale nie pozwolę siebie poniżać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...