Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt  za ciebie tego nie zrobi, bo się nie da. Jak pisałem, profil użytkownika i powiadomienia. Uwierz, to nie zależy od forum. NaSiG miałem to samo. Musiałem zmienić ustawienia konta. Nie wiem Stachu jak Tobie inaczej pomóc. Poproś jak by co Adama o tel. Na pewno pomoże. Ja, mam chyba dość. Jest mi kurewsko przykro jak pewne rzeczy czytam. Może po prostu nie dorosłem. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Będę wdzięczny za informację, czy wskazane błędy podczas pisania jak i edycji postów, w szczególności gdy cytowało się swój tekst, nadal występują, mi na tą chwile nie udało się błędu wygenerować po zmianach.

Dzięki!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, kleszcz napisał:

Będę wdzięczny za informację, czy wskazane błędy podczas pisania jak i edycji postów, w szczególności gdy cytowało się swój tekst, nadal występują, mi na tą chwile nie udało się błędu wygenerować po zmianach.

Dzięki!

Weźcie już tego Pan sprzed kompa na ryby, proszę Was :beer-chugger: Adam dziękuje:icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Grendziu napisał:

Weźcie już tego Pan sprzed kompa na ryby, proszę Was :beer-chugger: Adam dziękuje:icon_arrow1:

Spokojnie, lód nadal w jest, codziennie jadąc do pracy sprawdzam pobliskie stawy, widzę że obfity deszcz pomaga, ale nadal niestety lód zalega. Jeszcze trochę poklepie na laptopie ;]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam zwolnij, bo jak zrobisz wszystko, to się okaże, że jesteś nam już nie potrzebny i co? A szkoda by było stracić takiego gościa jak Ty. Żarcik oczywiście

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Około 3h temu pojawiła się usterka, w tym czasie portal był chwilowo niedostępny. Problem jest niezależny od nas, gdyż wystąpił on na serwerze który zarządza nasz dostawca. Aktualnie weryfikują oni powód wystąpienia problemu. 

Staramy się podnieść jakość działania portalu, abyście Wy, którzy go tworzycie zawsze mogli poruszać się na nim, bez żadnego problemu. Jesteśmy na etapie wdrażania mechanizmów które będą mogły zapewnić ciągłość działania portalu oraz jego komponentów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kleszcz na Tapatalk nie widzę niektórych wyrzuconych zdjęć np. W temacie "bzdury i pierdoly" ostatniej fotki w poście wędkarstwo u Zbyszka. Ta z tym szczupakiem w akwarium. Na przeglądarce jest widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No właśnie to jest problem tapatalk-a i serwowanymi zdjęciami z Facebooka.. mam to na uwadze, szperam jak tylko uda mi sie rozwiązać, zaraz tu napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, kleszcz napisał:

No właśnie to jest problem tapatalk-a i serwowanymi zdjęciami z Facebooka.. mam to na uwadze, szperam jak tylko uda mi sie rozwiązać, zaraz tu napiszę.

To był odwieczny nasz problem, jak wrzucasz link to nie widać z TT, ponoć nie był do rozwiązania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...