Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze taki temat. Po napisaniu posta i wracaniu strzałką na stronę główną forum, znika mi panel tematy. Strona zaczyna się od panelu ogólne. Po kilku minutach i odświeżeniu. Wraca panel Tematy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, Dominik napisał:

Nie lubię zwracać komuś uwagi w sprawach technicznych, ale może to coś pomoże, o ile to nie jest już wiadome.

@kleszcz pisałeś o ctrl+a o zaznaczaniu wszystkiego. U nas to jest Alt+a. Pisząc coś z "ą" zaznaczamy, a każdym następnym znakiem kasujemy i piszemy od nowa. Moze to po prostu kwestia ustawień języka i znaków specjalnych?

Faktycznie @Dominik ma rację, u mnie też z ą wszystko się zaznacza a robiąc kolejny znak wszystko kasuję. Myślałem, że tylko ja mam ten problem, dlatego nie zawracałem gitary:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cześć,

problem z alt+a jest globalny, pojawił się on w ostatniej wersji skryptu, problem został przekazy do deweloperów, nie zostaje mi nic innego jak czekać na oficjalną poprawkę. Niestety ja ze swojej strony nic teraz nie wymyślę. 

Proszę uważnie komentować wpisy, szczególnie gdy używamy PL znaków. Dzięki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W nocy z 27 na 28 lutego (z poniedziałku na wtorek) w godzinach 2:00 - 5:00 planowane są prace w obrębie części naszej infrastruktury sieciowej. Prace te będą miały wpływ na działanie Państwa usługi WWW, SQL, FTP oraz usługi poczty.

Łączny czas niedostępności usług nie powinien przekroczyć więcej niż 5 minut. Przewidujemy, że ten czas może być zdecydowanie krótszy - około 10 sekund. Zawsze jednak podajemy najgorszy zakładany wariant. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@kleszcz Mam duże problemy z odświeżaniem strony forum. Stare wiadomości często nie znikają a nowe nie wyskakują na głównej forum. Ja tak mam? Czy coś jest na rzeczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał:

@kleszcz Mam duże problemy z odświeżaniem strony forum. Stare wiadomości często nie znikają a nowe nie wyskakują na głównej forum. Ja tak mam? Czy coś jest na rzeczy? 

Sprawdź proszę ponownie, zmieniłem cache po stronie serwera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ja od jakiegoś czasu mam bałagan w powiadomieniach email. Informacje o nowym poście czy zacytowaniu przychodzą z dużym opóźnieniem, nawet dopiero na drugi dzień jest info, że ktoś napisał. I podaje teraźniejszych czas, a było to przykładowo dzień wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...