Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
17 godzin temu, mav3rick napisał:

Adam ja od jakiegoś czasu mam bałagan w powiadomieniach email. Informacje o nowym poście czy zacytowaniu przychodzą z dużym opóźnieniem, nawet dopiero na drugi dzień jest info, że ktoś napisał. I podaje teraźniejszych czas, a było to przykładowo dzień wcześniej.

Conajmniej dziwne, nie spotkałem się z takim problemem.

Analizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 godzin temu, mav3rick napisał:

Adam ja od jakiegoś czasu mam bałagan w powiadomieniach email. Informacje o nowym poście czy zacytowaniu przychodzą z dużym opóźnieniem, nawet dopiero na drugi dzień jest info, że ktoś napisał. I podaje teraźniejszych czas, a było to przykładowo dzień wcześniej.

Problem powinien zniknąć, dla pewności zweryfikuj po swojej stronie. W teorii powinieneś otrzymać teraz maila.

 

Edit.

widzę w logach że wiadomość wyszła na Twój adres e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cześć, 

rozwiązałem problem z kontami zdublowanymi, już nie powinny się pojawiać. Konta które posiadały duble zostały skasowane z bazy danych (klony kont ofc. ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam takie pytanie do naszej szanownej administracji, bo już od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie, czy byłaby taka możliwość dodania do użytkownika lokalizacji. Oczywiście każdy mógłby sam zdecydować czy dodać swoją miejscowość która wyświetlałaby się pod awatarem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 23.06.2017 o 22:35, cygan786 napisał:

Mam takie pytanie do naszej szanownej administracji, bo już od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie, czy byłaby taka możliwość dodania do użytkownika lokalizacji. Oczywiście każdy mógłby sam zdecydować czy dodać swoją miejscowość która wyświetlałaby się pod awatarem. 

To trzeba by naszego Informatyka zapytać @kleszcz ? Możesz coś poradzić? Lub chociaż odpisać naszemu koledze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...