Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mała napisał:

Ha haemoji16.pngemoji16.png a ja tak właśnie robię, bo w tt jest taka opcja emoji6.png
Obecnie koleżanko nie jesteś zalogowanaemoji5.png

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 

Ooo, no i o to chodzi ? Też tak chcę, a Tt nie lubię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś doszło do aktualizacji systemu, trochę nam się posypało kilka wtyczek.

Będziemy wdzięczni za uwagi, w miarę upływu czasu wszystko wróci do normy :icon_arrow1:

Ja widzę, że nie ma lajków m.in. i nie wiem czy z automatu pomniejsza fotki Mistrzu @kleszcz :beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie proszę o cierpliwość, wykupiliśmy licencje po pół roku z aktualizacją dla całego portalu, od kwietnia nic nie robiliśmy jeśli chodzi o unowocześnienia. Podczas nagrywania nakładki skasowały się wszystkie udogodnienia, które były ekstra zrobione. Posypało się wszystko jak domek z kart. Adaś jest sam, robi  co może, ja nie marudzę, bo mu nie pomogę. Obiecał, że ogarnie, więc pozostaje nam czekać :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na artykuł na stronie głównej z mojego łowienia w 2017 i jakoś tak pozmieniane co nieco, są zdania bez ładu i składu niedokładnie skopiowane.

Cytat

Co prawda pocieszałem się jeszcze w sierpniu. Myślałem, że jak mi się urlop kończył,  to, że jesienią nadrobię zaległości z drapieżnikami i spinningiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Semi napisał:

Tak patrzę na artykuł na stronie głównej z mojego łowienia w 2017 i jakoś tak pozmieniane co nieco, są zdania bez ładu i składu niedokładnie skopiowane.

 

Czasami muszę coś podrasować, ale bardzo delikatnie, jeśli zmieniłem sens to przepraszam, nie zrobiłem tego specjalnie, przywróciłem do poprzedniej formy:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...