Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie :

Od kilku dni przy każdym Waszym wyświetlonym poście nie pojawia się u mnie ikonka "lubię to ", czyżbym miał bana :o

Coś mi umnknęło ? Jest coś o czym powinienem wiedzieć,  a nie wiem ? Proszę mnie nie oszczędzać, walcie śmiało :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku z tego co wiem 

Poprzez aktualizację sporo się posypało, kolega nad tym pracuje- ale jak wiesz są święta więc trochę to czasu zajmie.

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i tylko dopingować kolegę o nicku ...... który zapomniałem :( 

Odnośnie Bana- Ja myślę że takie rzeczy to tylko........ ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
55 minut temu, MrProper napisał:

 

Odnośnie Bana- Ja myślę że takie rzeczy to tylko........ ;) 

No wiesz, ja ostatnio dostałam od naczelnego moda :champagne-2010:

Bany są w dwóch przypadkach: polityka i osobiste wycieczki wobec siebie, jakaś nadmierna nieuzasadniona krytyka. Szanujemy wolność słowa. Lubimy rozmawiać o trudach rzeczach, ale oczywiście na tematy np. zarządzania wody, rejestrów, kłusownictwa, ekologii, ochrony etc.

Ja wychodzę z zasady, że jak mam po czymś, po kimś jeździć, to szkoda mi czasu i sił na hejt. Zauważyłem, że to daje dużo pozytywnej mocy, relacji między sobą. Wiadomo, czasami się nie da, ale nie muszę i nie chcę mi się udawac,że mam kwadratowe jaja jak nie mam ?

Za Adama się wezmę od jutra, miał urodziny, imieniny, rodzina, święta. :39icon: ja w panelu nic nie ruszam, bo wszystko padnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Grendziu napisał:

No wiesz, ja ostatnio dostałam od naczelnego moda :champagne-2010:

No już jak naczelny To były nie przelewki ;) :D:champagne-2010:

46 minut temu, Grendziu napisał:

 

Wiadomo, czasami się nie da, ale nie muszę i nie chcę mi się udawac,że mam kwadratowe jaja jak nie mam ?

Albo udowadniać że koło jest kwadratowe a nie eliptyczne :D :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...